Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor gra z Wisłą Puławy o finał Pucharu Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2019 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Wisła Puławy finał jest wasz. Avia już czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski pies to kto kto to jest????!! Na odpowiedź czekam od kibiców Avii Ś i Stali K... Bo nie wiem kto to jest??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski pies to kto kto to jest????!! Na odpowiedź czekam od kibiców Avii Ś i Stali K... Bo nie wiem kto to jest??!!!
A to ty jesteś wiejski dzieciaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebularzu ,pejsaku. kibicu z Zasranej Bramy... Nie jestem dzieciakiem ani wieśniakiem...Wasz klub Śparagus Kozły LUB ma tyle wspólnego z RKS Motor LUBlin co ty z mózgiem czyli zero...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pieski szczekają ,niech szczekają od tego są podwórkowcy, AVE MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pieski to śparagus Zasrana Brama LUB .I tego się trzymajmy!!!! Dużo was będzie dziś na Kresowej no z 800 będzie?!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kresową to ty się bury psie nadajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy to wogóle interesujecie się piłką nożną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w jakim celu ludzie z innych miast jak Puławy czy Lublin wypowiadają sie pod artykułem. Jak macie jakiś problem z Motorem czy innym klubem spotkajcie sie na żywo i wyśmienicie spostrzeżenia. Pozdrowienia z Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...