Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor – Hetman 2:0. Nowi strzelają aż miło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2019 r. o 15:51 Powrót do artykułu
Dlaczego Super Hetman przegrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dla miłości się przegrywa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś im tam w Lublinie powie, że za wygrane w sparingach punktów nie dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dla miłości się przegrywa !
 Twoja stara potwierdza - dlatego Cię urodziła! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz szczekaja zakompleksieni rodzice i ich dzieciaki z rodzin amspn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabiutki ten Hetman, w lidze nie ma czego szukać z taką grą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slaba to jest twoja stara psi dzyndzlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom komentarzy, typowy dla chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman bez sponsora, LHS się wycofał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna ktoś nazwiska testowanych w Hetmanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaeeeejaaaaoooooo Spartakus GOL! Wólkę pokonamy, w 3 lidze gramy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor awans pewne info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcy z Miasta mają teraz żniwa na transferach. Oczywiście jak tylko pojawi się szansa awansu - z tylnego siedzenia przy pomocy swojej Płaczki-Marionetki zaciągną ręczny... i... Opera mydlana pt awans Motoru do 2 ligi będzie trwała przez następnych kilkanaście lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzyski uważa się za gwiazdę i się wydziera na mnie na boisku. Krzyczy -„nie podawaj do środka graj do mnie!!” Ja już nie mogę z nim wytrzymać. Mam mu chęć wyje... ale wtedy trener odsunie mnie od składu bo on tylu jest gwiazda a nie ja narazie. Grał w tej jeba... Legii i gwiazdorzy. Ja zapier... za 2 tys zł on z Boninem za conajmniej 5 razy więcej wiec proszę jak to przeczytasz odpier... się ode mnie w czasie meczu i zajmij się sobą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem po co tyle transferów robi motor, zgłosił drugą drużynę do A-klasy i chłopaki z kontraktami po 2-3 tyś. będą kopać się w czoło po lubelskich wsiach. Oczywiście za pieniądze podatników MOTOR LUBLIN S.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Hetmana amiast biadolić powinni się zebrać pod siedzibą LHS i zablokować wjazd prezesowi , który sponsoruje Stal Mielec a Hetmanowi nie chce dać ani grosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan z nr 17 za swoje zachowanie, słowne pogróżki i naruszenie nietykalności zawodnika z Hetmana powinien się tłumaczyć u prokuratora. Trener nie lepszy podważa decyzje sędziego i wpuszcza zawodnika, który dostał czerwoną kartkę. Wstyd i żenada, ale czego się spodziewać przecież to kopaczobiegacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sytuacja w tabeli Panowie? gdzie Motor i gdzie Hetman ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...