Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Avia Świdnik 1:0. Gorzki smak zwycięstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2018 r. o 22:01 Powrót do artykułu
jaka piosenka jest grana przed każdym meczem motoru w lublinie ? to nie jest cugowski - cos innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha co roku to samo! Szkoda tylko pieniędzy na ten cyrk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro kolejny sezon z dupy ....... czas na zamiecenie szatni i w końcu zatrudnienie piłkarzy a nie trampkarzy... takie wyniki to my z kolegami jesteśmy w stanie uzyskać po kilku miesiącach treningu kondycyjnego i taktycznego i to za darmo bez płacenia nam pensji - jako kibice wielkiego miasta oczekujemy awansu do wyższej klasy rozgrywkowej jeśli zawodnicy są za słabi to trzeba przewietrzyć szatnie i nie trzymać tych speudo kopaczy, kibicuję temu zespołowi od lat i już mnie wkur....... . ten stan rzeczy mam dość kolejnych sezonów na 2 miejscu i obiecanek cacanek .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogo wybudowano stadion za kilkaset milionów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hit derbow Ta dziewczyna jest inna, żółte oczy ma, niebieską sukienkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddać licencje do Szarowoli i wrócić do 4 ligi, wtedy jest szansa że klątwa odpuści - inaczej zostaje nam tylko żużel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Motorem to jest tak jak z tymi jajami, zawsze biorą udział w akcji a nigdy nie mogą wejść do środka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A preses płakał po meczu czy nie? Nie udało się wypłakać awansu, Resovia nie poszła na łzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7,5 miliona kosztuje rocznie ta drutżynka. Kluby w tej lidze mając od 700 tys do 1,5 mln. Jak widać Panie Prezydencie Żuk trzeba dołożyć jakieś 2-3 miliony to może awans uda się kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudo piłkarze, na pieknym stadionie, za piekne pieniadze, jak paczki w masle, to po co im awans?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie taniej będzie kupić licencję? Wtedy to pedalstwo i cioty nie będę się cwelić na sektorze h. Niech władze Lublina wyłóżą kasę i po temacie. Panie Żuk liczysz na głosy pedalstwa kibicowskiego RKSu to kasę zwiększ, inaczej pakuj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że trzeba zabrać kasę z żużla, z siatkówki i z ręcznej tak żeby całość poszła na piłkarzy. Kopacze zdecydowanie zarabiają za mało, te 7-12 tys netto miesięcznie to za mało, za to nie da się żyć a co do pierogów grać. Budżet Motoru w wysokości 10-15 milionów gwarantuje realną walkę o awans w przyszłym sezonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale że prezydenta Żuka nie było na sektorze?? mógłby skandować, że Świdnik to żydzi i ***. hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na MKSie, chodzę na koziołki, byłem na RKSie... i więcej już na piłkę nożną nie pójdę. Pieniądze wyrzucane w błoto! Chamstwo i masa homoseksualistów na trybunach, strach brać dziecko. Pogonić tych szmaciarzy i te pieniądze o których mówią ludzie przeznaczyć na żużel. Kultura kibicowania, tłumy na stadionie ale i Prezydencie PR korzystniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bo grać to trzeba umić" czas Prezesa i jego doradców dobiegł końca. Czy ustalono już ile zarabiają piłkarze? Czy ktoś sprawdził agencję reklamową która dba o wizerunek Motoru? Oj dużo ciekawych umów jest w Motorze, umów z których strumieniem płynie ładna kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile lat można czekać? Byłem wiernym kibicem, ale to koniec, nie warto, szkoda nerwów. Widocznie niektórym piłkarzom nie zależało na awansie! Te pieniądze, które zostały wpompowane w zespół można lepiej przeznaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było FSC , było WSK byla exta KLASA . Teraz jest tylko klasa . Ale która ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam się, ale jedyną nadzieją na awans Motoru jest prezes Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWTARZAM z utęsknieniem czekam na informacje o zarobkach tych fagasów. Gwarantuje szok. Proszę zrozumieć piłkarzy im się nie opłaca awansować. Po co nerwy w 2 lidze jak tu spokój i ogromna kasa z budżetu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że w następnym sezonie awansują... Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...