Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – OKS Olsztyn (relacja na żywo)

Utworzony przez skory, 6 listopada 2010 r. o 00:35
ŻENADA !!! Że też ktoś jeszcze kibicuje temu zespołowi? Zaraz! Jakiemu zespołowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, mam nadzieje ze więcej jak 3 bramki w plecy nie będzie. Byl będzie i jest Szarowola PKS!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moherowe berety jezeli was to nie interesuje to po co sie wypowiadacie ? mam nadzieje ze tobie co tak zle zyczysz ze ci sie chapupa spali , dworusie . A Motor ma kibicow dla twojej wiadomosci i mamy sie calkiem dobrze , anty-Motor sobie dziady zrobily czy co ? a moze to kibice spr-u czy tez zuzla heh , smieszni z was ludzie z smiesznym tupetem banda idiotow i nierobow tyle moge o was powiedziec , nic nie robi tylko komentarze pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leć na motur, bo ci wszystkie bilety wykupią i nie wejdziesz. Wcześniej zjedz żużel z mlekiem, ten co mama gotowała przez całą noc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaah 3 liga wita ))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajerze Jaruzelski...od kibiców żużla to ty się odpier... dla swojego dobra, nie dorównujecie nam do pięt...Zajmij się swoimi ukraińskim kopaczami "szarowola motorowa" i urządź przyjęcię na powitanie "ukraińcom" ich w 3 lidze hehehe. Szarowołający się motorek trzecioligowy hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem super dres!!! mam w spodniach gumke tez..... moim klubem szarowola rks!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórych bardzo boli że Motor nie zgniknął ze sportowej mapy Polski i ma kibiców,którzy mimo porażek są z druzyna na dobre i złe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin jest systematycznie atakowany i niszczony przez władze miasta i KMP Lublin , ci ludzie zrobią wszystko aby klub przestał istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE dla kochanego Motoru z Poznania za 3 punkty daj Boze moze sie utrzymamy widze swiatelko nadzieji na pozostanie .-Motor jest w wielu sercach ludzi rozsianych w calej Polsce ,ktorzy trzymaja kciuki za klub Miasto Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...