Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin gra z Jutrzenką Giebułtów. Chcą dogonić czołówkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 12:28 Powrót do artykułu
Dziś Podhale przegrało z Wólka P. Szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOTOR MA SZTAME Z UNIO HRUBIESZÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddałem ❤️ za drużynę oddałem ❤️ i swą krew i wierzę że w końcu zasłynie nasz klub nasz RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Jutrzenka gra!!!!! Pozdro dla Szamana.... Kto wygra mecz Jutrzenka Jutrzenka Jutrzenka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Jutrzenka  gra!!!!!  Pozdro dla Szamana.... Kto wygra mecz  Jutrzenka  Jutrzenka Jutrzenka!!!![/quote]   [quote]Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Jutrzenka  gra!!!!!  Pozdro dla Szamana.... Kto wygra mecz  Jutrzenka  Jutrzenka Jutrzenka!!!!
 Witaj dziubasku. Co ty udajesz kibica Jutrzenki. I jeszcze sam siebie pozdrawiasz.Miej odwagę przyznać się a nie chowasz się jak szczur cukiereczku. Zajmij się tym na czym się znasz PARADĄ RÓWNOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25' Brawo Michalec!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
46' Brawo Brzyski jest moc.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpartakowianin szczelił odbytem, a później leżał i warczał zwieraczem. Co za mecz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie sędzia sybko tsy kurne bo psegrumy . Lac śparagusa lac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niesprawiedliwe, bo jurzenka gra w 11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten was sprartagus zwany przez buractwo motorem musi mieć swego sędziego do pomocy,bo inaczej nie może wygrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem, ze Jutrzenka to za wysokie progi i miałem racje. Spartakus i tak zagrał doskonale spotkanie i przegral z honorem jedna bramka. Widac progres. Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dogonili ........... strefę spadkową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Kibice i Wyborcy, Zapraszam Was wszystkich w najbliższą środę na mecz z Podlasiem. W przerwie meczu z przyjemnością wysłucham waszych propozycji i uwag na temat naszego Motoru. Dzięki waszemu poparciu, jako poseł a może nawet i ministra, z przyjemnością poszukam pomocy na szczeblu centralnym dla naszego klubu. Liczę na Was w środę i 13 października.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ich na porannym treningu lkomatem zbadać, a potem włosy na różowo pomalować i wysłać na paradę równości.Bo to nie faceci tylko niedoróbki jakieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni tam mieli dogonić,bo zapomniałem chyba kota za płotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...