Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – KKS Kalisz 0:3. Ciągle na dnie

Utworzony przez FCB, 10 sierpnia 2022 r. o 21:19 Powrót do artykułu
Oj szybko "znafcy" zatęsknią za Saganem i spółką. Chcieliście zmian i zwolnień to teraz macie. Zaścianek i słoma z butów zawsze wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do góry jedzi? A co w bok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@FCB Jak komuś mówisz, że nie chcesz korzystać z usług jakiegoś lekarza bo jest bezwartościowym konowałem, a ten ktoś w zamian zabiera Cię do znachora to owszem, możesz powiedzieć, że wolisz lekarza leszcza niż znachora ale to nie oznacza, że powinieneś skorzystać z usług dobrego lekarza. Mam nadzieję, że to zrozumiesz "znafco" i nie będziesz się mądrzył na tematy, które znasz z artykułów w gazetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor - chłopiec do bicia a w poprzednim sezonie bylo tak pięknie. Klasyczny przykład jak w ciągu roku można rozpie..yć drużynę i jeszcze ktoś za takie zarządzanie bierze kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja naiwny myślałem że przyszłym sezonie dojdzie do wielkich derbów Motor Lublin Górnik Łęczna a tu proszę ciągnie motorek do 3 ligi I Jakubasowi coś nie wyszło z tą rewolucją Ciekawe czy obecny trener dotrwa do przerwy zimowej bo z takimi wynikami to będą chłopaki mieli problem z utrzymaniem A co do trenera to kibice mieli innych kandydatów a właściciel innego z którego chciałby zrobić drugiego Papszuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak dlugo trzeba bedzie czekac na zwyciestwo Motoru w obecnych rozgrywkach. Pewnie wczesniej zmieni sie trener i dyrektor sportowy. Obecny trener ciagle opowiada swoje sny o zwyciestwach i slicznej grze. Dyrektor sportowy nie umie rozmawiac z ludzmi, wyrzucil dobrego bramkarza. O wzmocnieniach nie mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pożal się Boże piłkarze w ramach pokuty sami we własnym zakresie wymienią trawę na boisku, po co wydawać pieniądze na nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FCB już tak nie becz za legijnym ulebieńcem. Trenerem był kiepskim za to drużynę miał lepszą. Co do dzisiaj.. Onyszko gdzie są obiecani przez Ciebie piłkarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jakubas, czy Pan to widzi??? Rewolucje z wymianą składu, trenerzyną bez żadnego doświadczenia i Onyszką bez zielonego pojęcia o tym co robi... To się nie mogło udać. Motor to chłopiec do bicia i główny kandydat do spadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnienie tego trenera to szaleństwo, gdzie są jakieś realne wzmocnienia z taką grą 3liga puka do drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, Motor się utrzyma. Rozgoryczenie przedmówców jednak  zrozumiałe. Kicha byłaby, gdyby za rok Motor grał w 3 lidze derby w Świdniku, ale ze Świdniczanką, a Avia z Górnikiem Łęczna w 2 lidze. A tak serio to póki co wygląda że to Puławy będą bliżej Play Off niż Motor. No ale to dopiero początek i wszystko się może odwrócić do góry nogami . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...