Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin pozyskał byłego reprezentanta Polski

Utworzony przez Lubliniak, 1 lutego 2022 r. o 20:12 Powrót do artykułu
Buhahaha Motor naprawdę tym się chwali ? Przecież to cienias.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO KOSIARKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zapomnijmy o awansie. Kolejny pseudogwiazdor na utrzymaniu Motoru. Był już Burkhardt, Grodzicki a teraz Kosecki. I pewnie komin płacowy. Jak długo jeszcze potrwa ten cyrk??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zapomnijmy o awansie. Kolejny pseudogwiazdor na utrzymaniu Motoru. Był już Burkhardt, Grodzicki a teraz Kosecki. I pewnie komin płacowy. Jak długo jeszcze potrwa ten cyrk??
 Jak na warunki 2 ligi, to może być mega wzmocnienie. Wszystko w rękach a właściwie nogach Kosy - tylko od niego zależy czy okaże się niewypałem czy strzałem w 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam prawdziwy Motor z końca lat 80-tych i początku 90-tych. Nie było głośnych nazwisk, reprezentantów Polski (poza Darkiem Opolskim i Jarkiem Górą, późniejszym piłkarzem Zagłębia Lubin) ale była ambicja, wola walki, ekipa zgranych chłopaków, którym chciało się grać w piłkę. Awans po barażach z Pogonią Szczecin do ekstraklasy to było wówczas jak Mistrzostwo Świata, kto był na meczu w Lublinie ten wie. Chłopaki dostali wówczas po lodówce i telewizorze kolorowym plus parę złotych. Różnica jest taka, że wówczas grali bardziej dla gry a dziś tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Kiedyś byli wychowankowie a dziś? No właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...podpisal umowe do konca czerwca 2022?" Tyle zamieszania, A umowa tylko na pół roku? Ile razy w tym czasie zdąży wystąpić w barwach Motoru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK SIĘ SKŁADA, ŻE BYŁEM NA MECZU Z POGONIĄ I JAREK GÓRA RACZEJ W NIM NIE ZAGRAŁ. TAKŻE TEGO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK SIĘ SKŁADA, ŻE BYŁEM NA MECZU Z POGONIĄ I JAREK GÓRA RACZEJ W NIM NIE ZAGRAŁ. TAKŻE TEGO...
 Czytaj ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem, że Jarek Góra zagrał baraże z Pogonią? Jarek został przeze mnie przywołany odnośnie naszego składu z lat 80-tych a nie w kontekście baraży z Pogonią także tego... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisywanie kontraktu na pół roku z gościem, który nie grał od ośmiu miesięcy to jakaś kpina. Po co? Jak się odbuduje to pójdzie gdzie indziej, jak nie to pewnie nowy kontrakt od Mareczka dostanie w Motorze. Po co takie trupy sprowadzać? Co to za polityka transferowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...