Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin w drugiej lidze

Utworzony przez Gość, 5 czerwca 2009 r. o 21:09
Motur tam twoje miejsce razem z chelmianką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidzę motoru napisał:
hahaha je****ć Motor xD gdzzie on do 1 ligi sie nadaje chyba, ze podwórkowej xD hahaha xD weś ten Klub rozwiążcie i razem z kibolami do lasu z Wami!!! hahaha Motor Motor Złom xD hahaha
Do twojej wiadomości tłumoku i tobie podobnych frustratów ze wsi świdnik(kto dał prawa miejskie tej wsi? że nie wspomnę że to dzielnica Lublina powinna być chociaż kto by tak zaniedbane slamsy chciał? ) wasza afia nigdy nawet do I) ligi nie awansuje tak że nie macie co się cieszyć deb***e, że o I lidze lub ekstraklasie nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego tzw.kibica widziałam ostatnio w internecie jak wychodził miesniak z klubu i piekna polszczyzna zwracal sie do redaktora i chcial go pobic.kiedys druzyna gorskiego grala jak z nut , a teraz bufony tzw, gwiazdy motoru ? bez ustawionego meczu ani rusz co?ksiazeta piłki, w szmacianke to mozna grac nawet na zwykłym podworku tylko trzeba chciec, a wam lubliniakom we łbach sie przewróciło, wpływ pis,u ? zamiast skupic sie na pracy to opluwanie innych, DO ROBOTY ,U PODSTAW.... DO ROBOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego tzw.kibica widziałam ostatnio w internecie jak wychodził miesniak z klubu i piekna polszczyzna zwracal sie do redaktora i chcial go pobic.kiedys druzyna gorskiego grala jak z nut , a teraz bufony tzw, gwiazdy motoru ? bez ustawionego meczu ani rusz co?ksiazeta piłki, w szmacianke to mozna grac nawet na zwykłym podworku tylko trzeba chciec, a wam lubliniakom we łbach sie przewróciło, wpływ pis,u ? zamiast skupic sie na pracy to opluwanie innych, DO ROBOTY ,U PODSTAW.... DO ROBOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka II liga za długi motor nie dostanie licencji i rozgrywki zacznie ale od IV ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-)))) Rozszumiały się wierzby płaczące Rozpłakała się dziewczyna w głos Od łez oczy podniosła błyszczące Na tragiczny Motoru Lublin los Nie płacz lubelski ..... z żalu co serce rwie nie płacz Motor ty ..... bo w II ( III, IV ) lidze nie jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhehehehee hehehehehhee hahhahahahaha he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
idż kundlu na swoje forum, glos chamburgera czy co tam wy macie
"chamburgera" buahhahahahahahahahaha inteligent z motóra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy włodarzom Lublina za brak lobbingu na rzecz lubelskich klubów piłkarskich takich jak Lublinianka, Motor, BKS, Sygnał - skutecznie pozyskać sponsora udaje się tylko wtedy jeżeli miasto interesuje sie klubem wtedy sponsor uznaje, to za gwarancję stabilizacji danego klubu i nie boi się zainwestować w dane klub!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noooo, co za wynik !!!! czyżby za dwa lata mecz przyjźni w Chełmie ????? hahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będzie spokój na ulicach a policja będzie zajmować się swoimi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi Was ... co Wy tu wogole gadacie.. haha jestescie tak smieszni... ze ojojoj.... gowno wiecie o MOTORZE A SIE WYPOWIADACIE... ;d niema to jak napinka na necie.?? prawda... ;p dzieci z dworca zooo!!! schowajcie sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wczoraj piję ze szczęścia...za rok mam nadzieję na kolejna fetę i oblewanie kolejnego spadku, do III ligi, zmieńcie nazwę na skuterek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie jest szkoda Motoru...mam ogromny sentyment dla tego Klubu bo miałem to szczęście jako student UMCS kibicować Motorowi który jako wówczas JEDYNY Klub w Polsce miał w I lidze piłkarzy i żużlowców. Do dziś pamiętam ten wspaniały mecz z Resovią i wygraną 4 : 0, i te tłumy na Zygmuntowskich.... wtedy i później. Do dziś pamiętam debiut Hansa Nielsena, potem wspaniałe czasy z Leigh Adamsem, Niech dzisiejszy spadek tego zasłużonego Klubu będzie przestrogą dla wszystkich pseudo samorządowców, pseudo działaczy - jak szybko można zniszczyć, ale jak trudno będzie to odbudować. Życzę Motorowi - poukładania spraw, i sukcesów i powrotu do wielkiego sportu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był Będzie Jest MOTOR RKS ...czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham |cię bo najlepszy w Polsce jest Motor Lublin RKS i wszystkim życzę aby kochali swój klub bez względu czy są awanse czy spadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko wina Sztabu i najwieksza Kuzmy ile mozna byc trenerem jednej druzyny??!!Czy nikt nie widzial jak przegrywal 9 meczy pod rzad,jak od 14 meczy nie bylo zwyciestwa dla lublina.Chlopakom brakowalo motywacji i walki.Trener Kuzma jest dobrym trenerem ale nie na I lige ludzie!Nitk nie widzial od rundy wiosennej ze utrzymanie sie oddala??Zal po prostu zal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że to już koniec. Jak w następnym sezonie będą grać z drużynami typu FC KozieBobki czy Dynamo Stara Wieś to przynajmniej nie trzeba będzie zamykać ulic w Lublinie z obawy przed kibolami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie odczepcie się od Motoru!!! jego sytuacja tj. brak sponsorów a co się z tym wiąrze brak pieniędzy dla piłkarzy!! może i by się pieniądze znalazły gdyby nie to że ci krawaciarze przycinają pieniądze... a na tym filmiku widać jak reporter prowokuje kibica!!! Media!!! co wy robicie z polską piłką??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był, będzie jest MOTOR RKS, czy wam się podoba czy nie, zapamietajcie sobie osły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...