Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Wisła Puławy 4:1. Zasłużona wygrana [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2019 r. o 22:10 Powrót do artykułu
Widzów na Arenie tyle co w jakimś Giebułtowie xD xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze Wisła gra drugim garniturem i musi się męczyć bo kontuzja goni kontuzje. Dzięki trenerze. Do 60 minuty piłkarsko była lepszym zespołem, potem tradycyjnie siły brak. Raz jeszcze dzięki byly już trenerze. W Motorze weszli Bonin czy Darmochwał a w Wiśle dzieci. Socha slabo. A widzów to nie było nawet tysiąca. No i brawo za sędziego z Zamościa. Jak w pierwszej minucie zawodnik łapie w kontrze za koszulkę z tylu to jest żółta kartka a nie jakieś reprymendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów na Arenie tyle co w jakimś Giebułtowie xD xD
 Chyba mieszkańców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Wisła wyszła kompletnie rezerwowym składem dlatego przegrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szaman imprezował w stercie szmat pod Bełżycami dlatego Motor bez problemu wygrał. A teraz kundle możecie szczekać do woli. My kibice MOTORU będziemy mieć niedziele z humorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szaman imprezował w stercie szmat pod Bełżycami dlatego Motor bez problemu wygrał. A teraz kundle możecie szczekać do woli. My kibice MOTORU będziemy mieć niedziele z humorem.
 A Motor nie istnieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Puław.. wiosenny rewanz, gdy będzie się rozstrzygac sprawa awansu będzie miodem na moje serce ... pozbawimy Was złudzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z DW był na meczu? Zasłużona wygrana? Do 60 minuty to Wisła była drużyną lepszą. Okazje mieli dwie Żelisko, Szczotka, Kobiałka czy Stanisławski. Motor miał do 60 minuty dwie akcje później wykorzystał zmęczenie rywala dobił Wisłę ale grał slabu. Widać, że obiektywizmu zero :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Puław.. wiosenny rewanz, gdy będzie się rozstrzygac sprawa awansu będzie miodem na moje serce ... pozbawimy Was złudzeń[/quote]   [quote]Zapraszamy do Puław.. wiosenny rewanz, gdy będzie się rozstrzygac sprawa awansu będzie miodem na moje serce ... pozbawimy Was złudzeń
 Pożyjemy zobaczymy. Tylko nie wiadomo komu punkty będą bardziej potrzebne,Wam do utrzymania czy nam do awansu. Dzięki za zaproszenie stawimy się. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swędrowski powiedział, że kibice to są w Łodzi a nie w Lublinie. Czy ktoś da mu z liścia na odmulenie , gwiazdor z 3 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesień wasza wiosna Nasza ... Awans wam się należy 340tys mieszków 1500 kibiców.% najwyższy w woj. Nie awansujecie i ja to pisze od lat i nie jestem gimbem i jakimś wieśniakiem..Poprawić pejsy zjeść cebularza i zejść na ziemię.. Za wasze chamstwo i butę wszyscy przeciw wam....A to co piszę sprawdzi i sprawdza się od lat. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta 4 bramka dla Motoru to też zasłużona? Wg Tego Pana z gwizdkiem tak bo i tak wszystko zostanie w regionie. Stać 2 metry od zawodników i nie widzieć faulu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze od lat brakuje i będzie do awansu 2-3 pkt i tak będzie do póki nie zaczniecie szanować drużyn i kibiców z woj.lubelskiego.....Mozemy się nie kochać ale dopóki nie zmienicie tej waszej buty to nikt wam nie pomoże... Już wiesz kibicu Poznaniak dlaczego Piszemy Śparagus Cebularze Kozły .Nie mamy mózgu koliberka ale chamstwo i buta kibiców Śparagusa Cebularza kroczy przed upadkiem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Motor, bravo Pan Trener Hajdo. BRAVO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1500 osób na meczu ..żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne kompleksy Motoru. Zawsze będziecie w naszym cieniu, bez względu na wyniki. Przestańcie skamlać i żebrać o szacunek. Motor zawsze będzie nad wami. Nawet płacze do ogólnopolskich portali wam nie pomogą, jesteście maluczcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesień wasza wiosna Nasza ... Awans wam się należy 340tys mieszków 1500 kibiców.% najwyższy w woj. Nie awansujecie i ja to pisze od lat i nie jestem gimbem i jakimś wieśniakiem..Poprawić pejsy zjeść cebularza i zejść na ziemię.. Za wasze chamstwo i butę wszyscy przeciw wam....A to co piszę sprawdzi i sprawdza się od lat.  .[/quote]  
Jesień wasza wiosna Nasza ... Awans wam się należy 340tys mieszków 1500 kibiców.% najwyższy w woj. Nie awansujecie i ja to pisze od lat i nie jestem gimbem i jakimś wieśniakiem..Poprawić pejsy zjeść cebularza i zejść na ziemię.. Za wasze chamstwo i butę wszyscy przeciw wam....A to co piszę sprawdzi i sprawdza się od lat.  .
  [quote]Dodam jeszcze od lat brakuje i będzie do awansu 2-3 pkt i tak będzie do póki nie zaczniecie szanować drużyn i kibiców z woj.lubelskiego.....Mozemy się nie kochać ale dopóki nie zmienicie tej waszej buty to nikt wam nie pomoże...  Już wiesz kibicu Poznaniak dlaczego Piszemy Śparagus Cebularze Kozły .Nie mamy mózgu koliberka ale chamstwo i buta kibiców Śparagusa Cebularza kroczy przed upadkiem.....
 No i kundle zaczeły szczekać. Boli was nawet nazwa MOTOR ale to nic to ma boleć. Z jednym się z tobą zgodzę ty nie masz mózgu koliberka ty wogóle nie masz mózgu. I lepiej patrz pod nogi żebyś ty nie upadł bo twoje szyderstwo i bufoniarstwo przesłania ci trzezwe spojrzenie na faktyczny stan rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie i czekam na odpowiedź od kibiców z regionu.... Lubelski pies to kto to m..rwa jest.... Nie dotyczy kibiców Hetmana Z Unii H i normalnych kibiców.... A na Arenie zuzel. Śparagus na Kresową. Żużel precz ze Śparagusem...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakis protest kiboli? czemu trybuna za bramką pusta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie i czekam na odpowiedź od kibiców z regionu.... Lubelski pies to kto to m..rwa jest.... Nie dotyczy kibiców Hetmana Z Unii H i normalnych kibiców.... A na Arenie zuzel. Śparagus na Kresową. Żużel precz ze Śparagusem...,
 Lubelski pies to ty m..rwa jest. Analfabetą bez szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...