Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin zainteresowany bramkarzem Górnika Zabrze

Utworzony przez abc, 27 stycznia 2012 r. o 19:31
Panie Wieczerzak niech Pan trochę sprawdza informacje Zych już był w czwartek na treningu. Rzecznik też niezła jak nie wie co się dzieje w klubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI KLUB-TAKA 'PISANINA'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USUNIĘTO
Ostatnio edytowany 27 stycznia 2012 r. o 21:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuję komentujących, że Pan Marek Wieczerzak poprosił mnie o informację dotyczącą testowanych zawodników przed wieczornym treningiem - wtedy też napisał ww tekst, bezprośrednio po treningu została przeze mnie mailowo uaktualniona informacja o obecności na jutrzejszym sparingu Patryka Zycha i jak sam napisał autor: "do piątku nikt z Motoru nie skontaktował się z zawodnikiem Pawłem Lipcem w sprawie testów", więc jak mnie zacytował - oficjalnego zainteresowania zawodnikiem na ten moment nie ma. Dziękuję Rzecznik prasowy Motor Lublin S.A. Agnieszka Kwiatkowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej rzecznik poinformuj ile masz wyjazdów na Górnik Łęczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pani Rzecznik, nie zmienia to faktu, że Zych był juz na porannym treningu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem politiki Motoru i Bogdanki. Mają zdolnych bramkarzy w regionie a ściągają chłopaka ze Śląska. To, że Pająk mówi, że to dobry chłopka nic nie znaczy. Dowhan z Legii też mówił, że Machnowski to dobry chłopak jak i Antolovic. To jakieś własne rozgrywki i interesy personalne czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzyskać potwór bije Słuchawki studyjne z http://www.studio-earphone.com , to jest tak super, bardzo dobra jakość, wysokie headpones wydajności, ktoś chce kupić też? przejdź do tej strony, to 100 gwarantowana, Darmowa wysyłka ... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...