Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To zła decyzja Motorowcy. Przyjedzie Rakow wklepie kilka bramek i przy ich radości a waszej ciszy wróci do domu. Plus taki konflikt winniście rozwiązać na spotkaniu z osobami decyzyjnymi w Motorze a nie po#rednio wciągacie w to ludzi którzy kupili karnety lub stać ich na bilet na PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55 zł.za mecz z liderem ekstraklasy i drużyną która obecnie jest największym objawieniem w Polsce to dużo?tym bardziej że teraz wszystko jest drogie...Oj już nie róbcie z siebie dziadów kibice Motoru bo takim zachowaniem tylko szkodzicie swojemu klubowi.Najpierw ten pajac,trener-wynalazek a teraz Wy?...To naprawdę niczemu dobremu nie służy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy kibic ma karnet i na mecz idzie za darmo, tzn ma bilet w cenie karnetu a teraz pikniki skomlą że drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja! Przynajmniej będzie można w spokoju obejrzeć mecz bez słuchania przyśpiewek :D luksus :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@KoloOlo - to mówisz, że pikniki grożą, że nie będą prowadzili dopingu? Każdy z tych "kibiców" powinien mieć karnet, który na trybunę H i tak jest tani. To chyba normalne, że jak produkt jest lepszy to i cena wyższa. Mecz z przyszłym mistrzem Polski, najlepiej grającą drużyna w kraju i 55 PLN za drogo? To może niech lepiej Motor nie awansuje bo będą chcieli w I lidze wchodzić na mecz za 15 PLN, a w Ekstraklasie za 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był klub, którego właścicielm byliby autorzy tego listu, czy tam odezwy, to niechby i za darmo sobie wpuszczali. Ale nie są, więc o co kaman? Czy w związku z podwyżką czynszu za mieszkanie nie będą w ramach protestu wchodzić do mieszkania? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 55 zł to nie jest zawrotna kwota w dzisiejszych czasach. Każdy inny rodzaj rozrywki kosztuje sporo więcej. Teatr, filharmonia, kabarety po sto kilkadziesiąt złotych, a jakoś wszędzie pełne sale, dawno wyprzedane. Przyjeżdża najlepsza drużyna w Polsce, to ja chętnie dołoże te 10 zł więcej, bo przecież wspomagam klub. Jakoś jeszcze nikt z grup kibicowskich nie utrzymał klubu w tym kraju, nawet w A-klasie. Ale żądania mają one jakby byli właścicielami i chcą decydować ile będą płacić za wejściówkę, kto będzie trenował, itp. itd. Rozwiązanie jest jedno. Nie podoba się, nie płać, nie przychodź i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem o co chodzi tym maruderom ale oni chyba by chcieli za darmo wprosić się na mecze...przecież ta cena na pucharowy mecz z Rakowem obecnie najlepszym zespołem w Polsce jest śmieszna...za taki mecz to i więcej należałoby brać ...po mojemu to raczej promocja....niech nie pajacują i nie szantażują brakiem dopingu bo sami narażają się na śmieszność...nie wiem po co te gamonie szukają problemu tam gdzie go nie ma...przecież oni wszyscy i tak mają karnety więc o co im chodzi?...rozumiem że wiele osób przyjdzie pierwszy raz na Arenę specjalnie zobaczyć najlepszy polski zespól w akcji i gdyby nie te oszołomy krzyczący niewiadomo po co to ta cena dla tych "świerzaków" nawet by nie wzruszyła a raczej zszokowała że tak tanio na taki ważny mecz.....nie cach kibicować to nie...ich sprawa...przynajmniej mecz przebiegnie w kulturalnej atmosferze a nie na ciągłych bluzgach i obrażaniu przeciwnika jak to miało miejsce na meczu z Wisłą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...