Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor rozbił Kryształ 7:0 i przegrał z Resovią 1:2 (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2019 r. o 18:09 Powrót do artykułu
Przeżywacie jakby to walka o punkty była... Heh, z Kryształem wygrywają bo są ligę niżej... Z Resovią przegrywają bo są ligę wyżej... Czyli morał z tego taki, że motorek swoje miejsce zna i 3 ligę ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klątwa Spartakusa trwa i twać będzie, awasu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście jest sukces . Pokonać do 0 Kryształ to wielki sukces klubu ze stolicy 400 tys miasta. Prawo kopacze jesteśmy z was dumni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mówiłem że Szarowola nadaje się do okręgówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wlasnie tam jest ich miejsce razem z Kryształem. A kibice jacy będą zadowoleni z sukcesów.Hahhahhhaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa tez nasz Motor, jaki sens jest to utrzymywać , tu trzeba rewolucju na maksa , , Łeczna czy Resivia sa dla nich za silni, więc jaki awans ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuzy ligi międzypowiatowej, specjaliści od agroaren. Przeciwnicy z 2 ligi poza zasięgiem tak jak awans. Pytanie tylko po co miasto ładuje w tej kanał taką kasę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie czy byl to sklad ktory bedzie wyjsciowy do sezonu?Bo jesli sa to na razie testy i roszady pozycyjne to nic sie nie dzieje, wiekszośc narzekających tu i tak chce awansu, w sumie żal i brak juz cierpilwosci powoduje taki hejt, dajmy im czasu na ogranie, efekty zobaczymy na rozgrywkach ligowych, 3 liga jest nieprzewidywalna, i nie ma mowy o wytypowaniu konkretnie kto awansuje, decyduja mecze, ale z drugiej strony, ciut za dlugo trwa budowa motoru pod względem dobory piłkarzy, bo to Lublin miasto wojewudzkie z fajnych stadionem i infrastrukturą, , na wkstraklase, dlatego wiem że hejt i tak będzie, ale trzeba wspierać klub i motywowac cala ta machine!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pokazuje że te pajace szarowoli motor Lublin, nadają się tylko i wyłącznie do 3 ligi... oby tam zostali jak najdłużej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi jesteś 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to Liga, nie "nadanżam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mówiłem że Szarowola nadaje się do okręgówki.
 Jaka Szrowola? taki klub jak Spartakus Szarowola nie istnieje, ostatni jego sezon to sezon 2012/2013 w grupie A Zamojskiej Okręgówki od roku 2014 klub nie istnieje. Rzecz do sprawdzenia na portalu pikarskim 90 minut. Warto się wcześniej doinformować zanim zacznie się wypisywać bzdury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha :)))) gwiazdy ze wsi :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...