Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor zaprasza na prezentację!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 09:54 Powrót do artykułu
w ktorej to lidze chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahaha prezentacja III-ligowej drużyny :D Właściwie to IV-ligowej. Normalnie same Lewandowskie, Messie, Ronaldo! Real Madryt nie ma takiej pompy! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kużwa bierzcie się za granie a nie za prezentowanie. Wejdziecie do 2 ligi to będziecie się prezentować. Miasto prawie pół milionowe i drużynę ma w 3 lidze nie wiem czy się śmiać czy płakać. Chyba płakać trzeba jak się widzi granie motoru. Jedyne co wychodzi motorowi to burdy kibiców-hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kużwa bierzcie się za granie a nie za prezentowanie. Wejdziecie do 2 ligi to będziecie się prezentować. Miasto prawie pół milionowe i drużynę ma w 3 lidze nie wiem czy się śmiać czy płakać. Chyba płakać trzeba jak się widzi granie motoru. Jedyne co wychodzi motorowi to burdy kibiców-hołoty.
 kiedy była burda ostatnio? zamiast pisac głupoty społeczniaku przejdź się na mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja jeb....prezentacja druzyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katol napisał:
undefined napisał:
Kużwa bierzcie się za granie a nie za prezentowanie. Wejdziecie do 2 ligi to będziecie się prezentować. Miasto prawie pół milionowe i drużynę ma w 3 lidze nie wiem czy się śmiać czy płakać. Chyba płakać trzeba jak się widzi granie motoru. Jedyne co wychodzi motorowi to burdy kibiców-hołoty.
kiedy była burda ostatnio? zamiast pisac głupoty społeczniaku przejdź się na mecz
 Młody człowieku na meczach Motoru byłem prawie na wszystkich jak grali w 1 lidze teraz to tylko pomażyć można. Co do hołty pod koniec sezonu dzicz wracajaca z meczu połamała mi wycieraczki w samochodzie. Widziałem to i mam prawo tak pisać i mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasal ciągle narzeka, sparingi przegrane, brak dobrych zmienników a oni jakieś prezentacje robią. Wy się lepiej dobrze zaprezentujcie w sobotę na boisku z Podhalem. Czuje że znowu awans przejdzie koło nosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nieporozumienie. Rozumiem- przedstawić nowych zawodników itd. Ale do cholery, może lepiej zrobić to w inny sposób?! Jakąś zbiórke dobroczynna od razu czy coś???? Bo kopacze z 3 ligi a beda wielka prezentacje robic!? Do roboty! W sumie to chlopaki napewno dobrze przepracowali ten sezon i zrobia co w ich mocy ale co Pan Sasal? Zero głebi skladu, zero profesjonalizmu w tym co Pan robi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...