Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na szefa Motoru wybrali prezesa z ciemną przeszłością

Utworzony przez sPOrtowiec z POmorza, 28 kwietnia 2009 r. o 21:10
Jeśli to prawda, to ma wystarczające kwalifikacje i doświadczenie by POdjąć służbę w POlskim sPOrcie. Jeśli za takie numery nie siedzi, to oznacza, że ma wystarczające POparcie w WSI, PZPR, PZPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo tak trzymać Bednarz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie nowego prezesa, przecież to człowiek Prawy i Sprawiedliwy. Kto inny mógł się podjąć prezesowania w korupcyjnym klubie. Można powiedzieć że znalazł się czwarty do brydża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są naiwni pracowałam z tym baranem to jest leser,gawędziasz tylko wokół siebie dla naiwnych potrafi zrobić pseudo PR Z Macro casch też go wyrzucili, poznali się na nim tam tylko pracują ludzie którzy coś potrafią, a Bednarz to leń !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWNE ŻE MIAŁ SIEDZIEĆ I NIE SIEDZIAŁ, DZIWNE ŻE POLICJA DZIEŃ PRZED MECZEM ZACZYNA COŚ KOMBINOWAĆ JAK JEST PREZESEM JUŻ TYDZIEŃ, DZIWNE ZE GO WCZEŚNIEJ NIE CHCIELI ZATRZYMAĆ CHOĆ BYŁ W KATOWICACH PRZEZ PEWIEN OKRES I POMAGAŁ WPROWADZIĆ RUCH NA GIEŁDĘ CO TROSZE TRWAŁO A RACZEJ KANAŁAMI NIE CHODZIŁ, WIĘCEJ JEST DZIWNYCH SPRAW ZWIĄZANYCH Z TĄ NASZĄ POLICJĄ BO NAWET JAK JEST WINNY TO CZEMU TAK PÓŹNO SIĘ ZA TO WZIĘŁA I CZEMU AKURAT DZIEŃ PRZED MECZEM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marka Motor będzie jeszcze bardziej znana w Polsce. Trzech prominentnych działaczy miało przyjemność przejachać się do wrocławskiej prokuratury, zaś do nowego prezesa policja musiała fatygować się osobiście. Na szczęście wszystko odbywało się w reprezentacyjnym miejscu czyli w ratuszu. Tak trzymać. W Lublinie tylko Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY NA MECZ IDZIEMY DLA CHŁOPAKÓW I DRUŻYNY NIE DLA PREZESA I DZIAŁACZY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abramowicz też miał niezbyt ciekawą przeszłość, a jednak z Chelsea F.C zrobił potęgę. Takiego Prezesa na trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy idziemy na mecz bronić prezesa przed lubelską policją, przecież w szaliku Motoru tak ładnie się prezentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są obszary życia do których szczególnie ciągną męty wszelkiej maści. Niestety sport jest takim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
worldwebnewspapers.com
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 12:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już z tego nic nie rozumiem,dlaczego zwykły cieć który chce się zatrudnić do ochrony musi przedstawić zaświadczenie o niekaralności,a tu człowiek na takim stanowisku,znany przez osoby które go wybrały nie musi się martwić o takie rzeczy,to jest paranoja.Czy nie było żadnego przedstawiciela policji na tym zebraniu wyborczym,który by coś o tym człowieku nie wiedział?Raptem teraz szuka się bata ,komu i czemu to służy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacja!!!! Groszek na Prezesa!!!!! nie, Groszek na Prezydenta !!!!!! hahahahaha barany motorowe: "Groszek zaproponował kandydaturę" a oni go wybrali bez żadnego ale hahahahahah!!!!!!!!!!! hahahahahah!!!!!!! brawo motor, takiego samobója to niewielu potrafi sobie strzelić, hahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie dajcie sie podpuścić ponieważ komuś zależy żeby oczernić Klub żeby nikt niechciał go wspierać ńowy człowiek nowe perspektywy ale komuś bardzo zależało żeby tak się nię stało Uważam że człowiek Ten chce coś zrobić dla MOTORU i DAJMY Mu szanse Prosze przypomnieć sobie sprawe CZumy prasa zanim pomuc MOTOROWI to mu szkodzi NA marginesie mój były mż jest mi winny 150 000 tyś i nawet Sad niechce go skazac a o komorniku nie wspomne powiedział że niema z czego i głowy sobie nie zaprzantaja każdy z was to może sprawdzić że w Polsce żaden komornik tego nie praktykuje więc komuś musiało na tym zależeć żeby wtej chwili to wyciognać .CZłowiekowi trzeba dać szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten równy człowiek pojawił sie w Hufcu ZHP świdnik dosłownei kilka dni przed zjazdem hufca i chciał zostać komendantem. Rzucał super pomysły nawet to że dziecaiki mogłyby jezdzić za granicę i zarabiać na obozy harcerskie zbierając jagody. To ma być podobno według niego edukacja młodzieży. Całe szczeście że do tego nie dopusciliśmy bo mogłoby być dawno po majątku hufca i nie tylko. Ja bym go sprawdziała bo on dla mnie miał podejrzane zamiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GROCHMAL?? To zdecydowanie nie jest polskie nazwisko, Panowie! Zdrada!!! Motorkiem rządzą Żydzi!!! Prezes też z Żydnika, jakich ja czasów dożyłem A grochmal ma ksywe groszek bo ma w portkach mały groszek, tak mówią na maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY MOTOR DO ZLEPEK WSZELAKIEJ MASCI BADNYTÓW I KRYMINALISTÓW POWINNI TO JUŻ DAWNO ROZWIĄZAĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
ludzie nie dajcie sie podpuścić ponieważ komuś zależy żeby oczernić Klub żeby nikt niechciał go wspierać ńowy człowiek nowe perspektywy ale komuś bardzo zależało żeby tak się nię stało Uważam że człowiek Ten chce coś zrobić dla MOTORU i DAJMY Mu szanse Prosze przypomnieć sobie sprawe CZumy prasa zanim pomuc MOTOROWI to mu szkodzi NA marginesie mój były mż jest mi winny 150 000 tyś i nawet Sad niechce go skazac a o komorniku nie wspomne powiedział że niema z czego i głowy sobie nie zaprzantaja każdy z was to może sprawdzić że w Polsce żaden komornik tego nie praktykuje więc komuś musiało na tym zależeć żeby wtej chwili to wyciognać .CZłowiekowi trzeba dać szanse
Nie moge zrozumiec Twojego bełkotu i do tego byk na byku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Roman, Bracia Starsi nie chcą mieć nic wspólnego z upadłym klubem. Ponadto pragnę zaznaczyć, odnośnie "Żydnika", że nie znamy takiej miejscowości, może chodzi Panu o Świdnik, ale muszę rozczarować, bo Bracia Starsi nigdy tam nie mieszkali, nawet przed założeniem tego miasta. Wyczuwam w Pana słowach bezradność wobec faktu, że majątek klubu sportowego Motor został wyprowadzony przez Polaków a nie przez Nas. Zamierzamy inwestować w prawdziwie lubelski klub z tradycjami jakim jest KS Lublinianka. Życzymy sobie kulturalnej widowni a nie "patologii zorganizowanej", która kompromituje miasto Lublin. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.Cukiermann napisał:
Pan Roman, Bracia Starsi nie chcą mieć nic wspólnego z upadłym klubem. Ponadto pragnę zaznaczyć, odnośnie "Żydnika", że nie znamy takiej miejscowości, może chodzi Panu o Świdnik, ale muszę rozczarować, bo Bracia Starsi nigdy tam nie mieszkali, nawet przed założeniem tego miasta. Wyczuwam w Pana słowach bezradność wobec faktu, że majątek klubu sportowego Motor został wyprowadzony przez Polaków a nie przez Nas. Zamierzamy inwestować w prawdziwie lubelski klub z tradycjami jakim jest KS Lublinianka. Życzymy sobie kulturalnej widowni a nie "patologii zorganizowanej", która kompromituje miasto Lublin. Pozdrawiam.
"Zamierzamy inwestować w prawdziwie lubelski klub z tradycjami jakim jest KS Lublinianka." popatrz sobie na ligę tylko tyle powiem a Motor to klub z tradycjami a co do patologi to nie na stadionie Motoru Prezes miał bardzo dobre plany co do rozwinięcia klubu ale tak to jest jak przez alimenty nie może człowiek pracować bo policja mu się "dobiera do dupy" Cukierman pojedź sobie do Zabrza Chorzowa lub jakiegoś innego klubu ze Śląska zobaczysz co to wtedy patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...