Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy sztab szkoleniowy Górnika i powrót klubowej legendy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2019 r. o 21:15 Powrót do artykułu
Brawo brawo!!!!!! Górnik Łęczna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie trenerze Kiereś z tym prezesem nic pan nie zrobisz. Jak przegrasz pan z 3 mecze po kolei to ten prezes będzie pana zwalniał. Mało tego będzie się do wszystkiego wpieprzał i mowił: to ja zrobiłem , to ja ustaliłem, to ja załatwiłem. Ten człowiek będzie wpływał na pana co do składu drużyny która ma grać w meczu. Panie Kamilu w lisropadzie pana zwolni. On był tylko sędzią i nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu. Na dodatek ma zaszłości jakie ma. Awans jest nasz.Ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dobry trener teraz trzeba zatrudnić dobrego skauta który w końcu przyciągnie do Łęcznej wartościowych zawodników na każdą pozycję z naciskiem na atak bo jak do tej pory Górnik brał hurtowo samych obrońców zapominając o napastnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w Górniku. Dobra decyzja działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor też miał swoją legendę i poszła do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legenda to ładna bajeczka. Ubrana w pazłotko. Drużyna piłkarska ma zadawalająco grać dla kibiców a reszta to bajeczka.Nie mów hop póki nie przeskoczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadczuk szukający miejsca w Górniku dla Sławka Nazaruka?! Skąd ty jesteś Sadczuk i jakie masz doświadczenie w kierowaniu klubem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te złe komentarze to rozgoryczeni , nieudacznicy, których prezes zwolnił z klubu. Trochę klasy panowie. Brak waszych kompetencji to nie wina żadnego działacza. A zwalnia się tych, którzy źle pracują. ROzumiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubu dubu, łubu dubu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie idzie NORMALNE. Cała Łęczna za Górnikiem. Czym mamy się chwalić jak nie kopalnią i klubem. Do pracy, budujemy zespół, zmiany na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...