Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perła Browary Lubelskie nadal sponsorem Motoru Lublin

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 2 września 2013 r. o 18:23
   Prezes  Motoru Lublin SA  popełnił  błąd  zwalniając  ze  stanowiska  trenera  bylego  Reprezentanta  Polski  Piot ra  Świerczewskiego ! więc  teraz  jeżeli  myśli  o  awansie  do  I ligii  to  obowiązkiem  jest  powołać  na  stanowisko  trenera  byłego  Reprezentanta  Polski  TOMASZA  HAJ TO ! .   Tylko  sławny  piłkarz  doda  MOTOROWI  szacu nku  i  respektu  na  I ligę .   Tylko  uwaga !  nieudolny  Prezydent  Lublina  Zuk (PO) chce  MOTOR  wmieszać  w  swoje  nieudolne  decyzje  i  powiązać  Klub  ze  stadion em  "na  bagnie"  za ... 420 milionów !!!.      Ta  suma  jest  stratą  dla  Lublina, bo  stadion  jest  potrzebny  Lub linowi  ale  nie  w  tamtym  miejscu  "na  bagnie" !!!.  Na  przedmieściach  Lublina  należy  postawić  STADION  EU ROPEJSKI  ale  nie  klubowy  dla  MOTORU ! .   Jeszcze Klubu  nie  stać  na  stadion  za  420 milionów  i  lepiej   odrestaurować  stadion  przy  al.Zygmuntowskich  oraz  wzmocnić  finansowo  Klub  na  zakup  pełnowartościo wych  Piłkarzy  dla  Lublina by  MOTOR  Lublinowi  wsty du  nie  przynosił  w  I lidze . SZCZĘŚĆ  BOŻE  MOTOR !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie - a co z MKS Lublin ?Ich Rywalki - Start Elbląg dumnie reklamuje "Specjal" na koszulkach !To Mistrzynie i godna reklama zapewniona w Polsce i w Lidze Mistrzów !A MKS Perła Lublin - jak dumnie brzmi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sylwester ma racje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ty wziąłeś 420 milionów chyba ci się przyśniło w nocy. Stadion  kosztuj 140 baniek z czego połowę daje ue. A Pruszkowski to chciał remontować zygmuntowski które są na mega bagnie. co ty na to???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ze Rzepka byłby najlepszy w Łęcznej z przeciętnych piłkarzy zrobił drużynę na miarę 1 ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja by Sawe jeszcze raz wzioł bo jak przyszedł to 5 meczów pos żąd wygrał i w dodatku bardzo ładnie grali  a póżniej mu Ted  na wsadzał  barachła i kazał z tym szrotem grać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W  Motorze trzeba trenera z nazwiskiem ! Dość "Pseudotrenerów" z czwartoligowych drużyn z naszego regionu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Prezes  Motoru Lublin SA  popełnił  błąd  zwalniając  ze  stanowiska  trenera  bylego  Reprezentanta  Polski  Piot ra  Świerczewskiego ! więc  teraz  jeżeli  myśli  o  awansie  do  I ligii  to  obowiązkiem  jest  powołać  na  stanowisko  trenera  byłego  Reprezentanta  Polski  TOMASZA  HAJ TO ! .   Tylko  sławny  piłkarz  doda  MOTOROWI  szacu nku  i  respektu  na  I ligę .   Tylko  uwaga !  nieudolny  Prezydent  Lublina  Zuk (PO) chce  MOTOR  wmieszać  w  swoje  nieudolne  decyzje  i  powiązać  Klub  ze  stadion em  "na  bagnie"  za ... 420 milionów !!!.      Ta  suma  jest  stratą  dla  Lublina, bo  stadion  jest  potrzebny  Lub linowi  ale  nie  w  tamtym  miejscu  "na  bagnie" !!!.  Na  przedmieściach  Lublina  należy  postawić  STADION  EU ROPEJSKI  ale  nie  klubowy  dla  MOTORU ! .   Jeszcze Klubu  nie  stać  na  stadion  za  420 milionów  i  lepiej   odrestaurować  stadion  przy  al.Zygmuntowskich  oraz  wzmocnić  finansowo  Klub  na  zakup  pełnowartościo wych  Piłkarzy  dla  Lublina by  MOTOR  Lublinowi  wsty du  nie  przynosił  w  I lidze . SZCZĘŚĆ  BOŻE  MOTOR !.
Co ty brałeś? piłeś jakiegoś agropola czy inną truciznę? Gadasz od rzeczy. Świerczewski praktycznie sam się skreślił bo podcinał gałąź na której sam siedział. A tego się nie robi. Hajto ... czyś ty oszalał , jeszcze by tego brakowało. Hazardzista o wątpliwej reputacji.  Stadion "na bagnie" jak go nazywasz aż tyle kosztować nie będzie, nie wiem dokładnie ile ale słyszałem coś o 140 milinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Prezes  Motoru Lublin SA  popełnił  błąd  zwalniając  ze  stanowiska  trenera  bylego  Reprezentanta  Polski  Piot ra  Świerczewskiego ! więc  teraz  jeżeli  myśli  o  awansie  do  I ligii  to  obowiązkiem  jest  powołać  na  stanowisko  trenera  byłego  Reprezentanta  Polski  TOMASZA  HAJ TO ! .   Tylko  sławny  piłkarz  doda  MOTOROWI  szacu nku  i  respektu  na  I ligę .   Tylko  uwaga !  nieudolny  Prezydent  Lublina  Zuk (PO) chce  MOTOR  wmieszać  w  swoje  nieudolne  decyzje  i  powiązać  Klub  ze  stadion em  "na  bagnie"  za ... 420 milionów !!!.      Ta  suma  jest  stratą  dla  Lublina, bo  stadion  jest  potrzebny  Lub linowi  ale  nie  w  tamtym  miejscu  "na  bagnie" !!!.  Na  przedmieściach  Lublina  należy  postawić  STADION  EU ROPEJSKI  ale  nie  klubowy  dla  MOTORU ! .   Jeszcze Klubu  nie  stać  na  stadion  za  420 milionów  i  lepiej   odrestaurować  stadion  przy  al.Zygmuntowskich  oraz  wzmocnić  finansowo  Klub  na  zakup  pełnowartościo wych  Piłkarzy  dla  Lublina by  MOTOR  Lublinowi  wsty du  nie  przynosił  w  I lidze . SZCZĘŚĆ  BOŻE  MOTOR !.   SYLWESTRZE - weź coś na wstrzymanie. Motor spadnie, Kresowa dla niego w sam raz, Lublinianka - prawdziwy lubelski klub awansuje   (oby) i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zostałem "wyleczony" z Perły. Tyle jest innych marek na rynku które nie wyrzucają pieniędzy w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma rację ~KIBIC~ za Sawy coś się działo i gdyby mu nie spiepszyli składu to dzisiaj by była I liga ,czy ktoś był na treningach u p.Sawy  ja byłem i na II lidze i jeszcze wcześniej jak trenował juniorów super trener który wie czego ma wymagać od zawodnika i od drużyny. Co do sławnych nazwisk klubu niestać na takie rarytasy  i niechcą się pogrążać i ja to rozumie.Sława przyjdzie z sukcesem. Trzymam kciuki za Motor wierzę że dadzo radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się w jakim celu miasto wspiera tak prymitywna zabawę jak piłka można ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Browarów Lubelskich "PERŁA" bardzo dobry wybór najlepsze piwo z lubelszczyzny z najlepszym klubem na lubelszczyźnie! Za chwilę będzie stadion z prawdziwego zdarzenia, drużyna powoli się krystalizyje, będziemy mieli pociechę z naszego Motoru, a na nowym stadionie na meczu Motoru będziemy sie mogli delektować świetnym piwem Perła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sawa to tylko schedę po Boguszewskim odziedziczył dostał drużynę na 5 miejscu a potem gówno z tym zrobił. Boguszewski zrobił drużynę z graczy 5 ligowych i juniorów i po 1 rundzie zajmował 2 miejsce a potem brak pieniędzy i strajki zawodników doprowadziły do spadku formy na początku rundy, ale oczywiście winien trener  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać Malesę!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba jak dziennikarzyny z dziennika w nie zmienili jeszcze składu Motoru od 2 sezonów ! Nie macie prawa pisać na temat Motoru ! Trochę pracy w to włóżcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawa awansował z Wisła Puławy i tu daje mu szanse aby Motor wyprowadził na 1 miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Browarów Lubelskich "PERŁA" bardzo dobry wybór najlepsze piwo z lubelszczyzny z najlepszym klubem na lubelszczyźnie! Za chwilę będzie stadion z prawdziwego zdarzenia, drużyna powoli się krystalizyje, będziemy mieli pociechę z naszego Motoru, a na nowym stadionie na meczu Motoru będziemy sie mogli delektować świetnym piwem Perła.   Oddam kilkanaście butelek Perły kupionej wcześniej na imprezę. Nikt z gości nie zechce pić piwa z tak durnej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ? Oni do 1 ligi nie wejdą, zamiast sponsorować AZS UMCS Lublin w piłkę ręczna, nie wiem czy wiecie ale awansowali do 1 ligi. Nie widzę sensu aby sponsorowali Motor w dalszym ciągu, mogę się założyć, że nie awansują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sylwester ma racje 
    Serdecznie  dziękuje  Panie "zenk".  Jestem  rodowitym Lublinia ninem  i  chciałbym  Ekstraklasy  w  Lublinie  ale  autentycznej  i  bez  obciążeń  kombinacji  Prezydenta Lublina Zuka (PO) . 140 mi lionów  na  stadion  NA  BAGNIE  plus  kilkaset  milionów  na  dojazdy  i  parkingi  razem  około  420  milionów  na  klubowy  stadion  TO  OKRADANIE  LUBLINA !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...