Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pietroń i Drozd zostaną w Wiśle Sandomierz?

Utworzony przez :), 21 stycznia 2013 r. o 08:55
Jak niechce grać Pietroń za daną kase to niech nie gra nic na siłę!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie powiedziec na ten temat to i tak bedzie lepiej niż jesienią bo gorzej już byc nie może.Co do tych dwóch to na pewno byliby dużym wzmocnieniem,ale jak nie to nic na siłę,nie ma ludzi niezastapionych.Ja trzymam kciuki za powrót Mielniczuka,to może jeszcze Carlos i Edu?Oczywiście to był żart bo wiem że to nie możliwe,a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuptuś napisał:
Co by nie powiedziec na ten temat to i tak bedzie lepiej niż jesienią bo gorzej już byc nie może.Co do tych dwóch to na pewno byliby dużym wzmocnieniem,ale jak nie to nic na siłę,nie ma ludzi niezastapionych.Ja trzymam kciuki za powrót Mielniczuka,to może jeszcze Carlos i Edu?Oczywiście to był żart bo wiem że to nie możliwe,a szkoda.
. Szkoda bardzo edu bardzo by nam pomógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisla to teraz duzo bardziej poukladany klub,,wiec nie ma co sie dziwic chlopakom.A pamietam jak rok temu zlalismy ich w sparingu.Wtedy to byla ekipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carlos i Eduardo ponownie w Kraśniku to byłoby coś, ale to raczej niemożliwe. Stal musi szukać w takim razie za Pietronia jakiegoś środkowego obrońcy najlepiej dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam powiem, to wam powiem, ale oni lecą na kase!!! Na nic wiecej, bo ala maja najlepszy budżet w całej 3 lidze! Tylko,ze porównać obie drużyny to Stal jest znacznie wyzej klasyfikowana;) Ale i tak utrzymamy 3 lige,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Edu o czym Ty mowisz on jest warty teraz pol miliona.zlotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...