Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli realistycznie, z lekką nutką optymizmu. I dobrze. Nie ma się co spinać, bo to nikomu na zdrowie nie wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa jasne trzeba będzie się skupić w walce o utrzymanie tylko mam jedno pytanie Czy pana zespół który niczego wielkiego w lidze jesienią nie pokazał teraz bez znaczących wzmocnień będzie grał o niebo lepiej ? Do prawdy nie wiem co się musi wydarzyć żeby pan otworzył oczy i stwierdził że Górnik ma bardzo złego dyrektora sportowego i najwyższy czas na zmianę no chyba że czeka pan na spadek do 2 ligi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do prawdy? Do szkoły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drużyna która nic nie grała ma teraz być lepsza bez wzmocnień?? Panie Sadczuk, Pana też tu PiS wsadził?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRASZNE JEST TO ASEKURANCTWO DRUŻYNA JESIENIĄ NIC NIE GRAŁA A PREZES NA TO ŻE KLUB NIE POTRZEBUJE WZMOCNIEŃ XDD BAREJA GRUPA REKONSTRUKCYJNA XDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu zaczyna łgać! Gdzie ci kibice co tak do ciebie wydzwaniali i prosili żebyś został i dalej robił swoje!!! tzn. w sumie dalej swoje robisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu zaczyna łgać!
W testach i sprawdzianach piszą: odpowiedź uzasadnij. Ja też poproszę, łechspercie od wszystkiego, czyli do niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...