Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Sadczuk (prezes Górnika): Runda wiosenna nauczyła mnie pokory

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2019 r. o 15:55 Powrót do artykułu
Bożyk nie zostanie trenerem bo prezes nie zaryzykuje młodego, perspektywicznego trenera. Może i bez nazwiska i spektakularnych sukcesów ale to człowiek stąd. Już mieliśmy jednego Pana z nazwiskiem. Nie ujmuje nic najprawdopodobniejszemu trenerowi Kieresiowi, ale wielka szkoda że nie będzie to Bożyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożyk czy inny ważne żeby nowy trener poniósł drużynę z kolan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadczuk jak masz trochę honoru to podaj się do dymisji. Od grudnia nic nie zrobiłeś dla klubu. Kompletnie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bozyk może spaść z 3 ligi a Ty go chcesz do 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiereś w GÓRNIKU tylko aby qrwa z calym szcunkiem dla Sławka Nazaruka nie z nim przy boku. Chlop powiniem wejść ze swoim sztabem... Zresztą to jest jego warunek na współpracę z Górnikiem i lepiej to uszanujmy a tym bardziej prezes i reszta otoczki powinni to uszanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener Rafał Górak z Elany jest bliski pracy w Górniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem Góralczyka z Motoru jak rozmawiał z Prezesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SADCZUK i pokora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadczuk pierzesz pieniądze w klubie i nikt mi nie powie, że jest inaczej, jakim trzeba było być imbecylem żeby wziąć na trenera Smudę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle tylko Bożyk i Bożyk on Wam płaci za te komentarze? gość zaraz może spaść z 3 ligi, to już bym wolał Borysiuka z Orląt, mają budżet 2-3 razy mniejszy od Chełmianki, w kadrze pierwszego zespołu 10 wychowanków i za moment wygrają Pro Junior System, a najlepsze że są wyżej w tabeli niż Chełmianka Bożyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat się non stop pojawia bo rozmawiał z prezesem. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można poważnie traktować prezesa, który potencjalnych trenerów traktuje jako warianty. Albo komuś ufasz albo z nim pogrywasz...pokorny prezes, beka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorąco życzymy spadku za potraktowanie nas w Ekstraklasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...