Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polesie Kock straciło kluczowego zawodnika. W Niemczech są większe możliwości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2019 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Boże Święty, czego to człowiek doczekał. Z lubelskiej okręgówki, z Kocka (który mi się bardzo podoba, jak przejeżdżam, żeby nie było) do Dortmund... A jak Pani Premier Beata oraz Pan Premier Mateusz mówili, że wstaliśmy z kolan i idziemy w dobrym kierunku, to nie wierzyłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejny zagraniczny transfer Polesia wcześniej dwóch wytransferowali do Holandii teraz Dortmund co ten skarbnik z euro robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej się ucieszę jak wyeksportują burmistrza marnotrawcę gdzieś na daleki wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Heleno. Franek też tak myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Was Polaki postawili wysoko na cokołach, a mnie kamień gniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie poprawil z polskiej 6 do niemieckiej 11 ligi na 12 mozliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak on sobie radził w wyższych ligach bo po za brutalnością w grze i kolorem skóry niczym się nie wyróżniał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na poziomie IV ligi wiosną wyglądał bardzo dobrze. Jesień w okregowce zdecydowanie słabsza w jego wykonaniu. Więcej gadania, cwaniakowania niż gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarbnik kolego to dom postawił i dwa mieszkania kupil w lublinie... Jak zazdrościsz to sie z nim zamien i pokaz co potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dodając do tego artykułu to BB przeszedł do Dortmundu za ok. 4tys. euro, najdroższy zawodnik w historii tego poziomu ligowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coooo... ???? Byłem na wszystkich meczach domowych i nie widziałem żadnego wybitnego meczu w jego wykonaniu w tym sezonie, moim zdaniem strasznie przewartościowany.A to że siedział w jednej ławce z Essienem raczej na nic się zdało. To tylko moje spostrzeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma odbyć się walne zebranie w 2020 niech przyjdą wszyscy koccy znawcy futbolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E weteran, skąd ty masz takie informacje ???, wydaje mi się że ktoś tu na siłe chce burde robić. Ja na to bediego kłade i zarządowi też radze tak zrobić i nie czytać tych bzdetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłóćcie się tutaj, to nie jest miejsce do tego co wy robicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale my mamy wykłady i wszystko wiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzał miał wybitny niczym niegdyś Cićka ale dobrze ze odszedł budżet klubu chociaż odpocznie , może starczy w końcu na jakieś kieszonkowe dla chłopaków z Kocka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cziko Cziko... Hanibal jak mi ciebie szkoda, po co ci potrzebne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...