Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjdź na mecz Motoru, wygraj nagrody

Utworzony przez leo, 15 września 2012 r. o 10:17
Z autografami?? Jakieś żart chyba haha Autografy tych 3 ligowych pseudograjków mam daleko w poważaniu. Co to za myślenie???? Gram w 3 lidze polskiej, jestem gwiazdą, rozdaje autografy hahaha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leo napisał:
Z autografami?? Jakieś żart chyba haha Autografy tych 3 ligowych pseudograjków mam daleko w poważaniu. Co to za myślenie???? Gram w 3 lidze polskiej, jestem gwiazdą, rozdaje autografy hahaha !
Przestań! Wypada się raczej cieszyć faktem,że ONI potrafią się podpisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. Wcale się nie zdziwię jak na wyjazdowym meczu żużlowców Motoru w Gnieźnie będzie więcej lubelskich kibiców niż na skórokopach w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu. jaka gra takie prezenty dla kibiców. A już ja koleś przeczytał, że nagrodę wygrał kibic z sektoru C, rząd 7, miejsce 7, to ubaw był po pachy. przecież tam nikt nie numerował biletów ani nie było miejscówek. żałosne dziadowstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największą nagroda chyba było 0-2 czyli prezent dla Stalówki do utrzymania się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największą nagroda chyba było 0-2 czyli prezent dla Stalówki do utrzymania się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni sie dogaduja z Zukiem i Bogdanka!Stadionu w Lublinie nie bedzie!Maja grac w 3 lidze bo tak sie dogadali!Dobrze Wam tak !Zachcialo Ci sie Groszek Szarowoli!Zero honoru!To juz pozamiatane !Motoru nie ma!Chyba ze LKP i Nadzieje zostana!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni sie dogaduja z Zukiem i Bogdanka!Stadionu w Lublinie nie bedzie!Maja grac w 3 lidze bo tak sie dogadali!Dobrze Wam tak !Zachcialo Ci sie Groszek Szarowoli!Zero honoru!To juz pozamiatane !Motoru nie ma!Chyba ze LKP i Nadzieje zostana!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...