Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puchar Polski: Hetman - Chełmianka 2:3. Wielkie emocje w końcówce!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2019 r. o 20:02 Powrót do artykułu
Słaby ten Hetman, III liga wam dobrze da po ***, spadek pewny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega z Chełma jeszcze o komunistycznym PKWN zapomniał.
  Mylisz się, bo Chełm nie miał nic wspólnego z PKWN. Władze powojenne podawały miasto jako miejsce uchwalenia Manifestu PKWN, a w rzeczywistości został uchwalony w Moskwie 20 lipca 1944 r. i również tam ogłoszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ciekawy jeśli chodzi o organizacje meczu - to na stronie Fb Hetmana jest oświadczenie które wszystko wyjaśnia ;) /. A CH nie się pilnuje żeby kasę zebrać żeby zagrać wgl w tej 3 lidze a nie wieszczy spadek Hetmanowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do LZ - ja pamiętam jeszcze jak Hetman pokonywał Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Arkę Gdynia, Cracovię, Wisłe Płock plus te które wymieniłeś a Chełmianka nawet z takimi drużynami nigdy nie grała nie ma nawet co porównywać , Hetman jest lepszy od Chełmianki historycznie o kilka długości , poza tym grał 11 sezonów na drugim poziomie rozgrywkowym na którym Chełmianka nigdy nie grała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ciekawy jeśli chodzi o organizacje meczu - to na stronie Fb Hetmana jest oświadczenie które wszystko wyjaśnia ;) /. A CH nie się pilnuje żeby kasę zebrać żeby zagrać wgl w tej 3 lidze a nie wieszczy spadek Hetmanowi
  To wasze oświadczenie wiele wyjaśnia, w szczególności jakich macie nieudolnych działaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do LZ - ja pamiętam jeszcze jak Hetman pokonywał Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Arkę Gdynia, Cracovię, Wisłe Płock plus te które wymieniłeś a Chełmianka nawet z takimi drużynami nigdy nie grała nie ma nawet co porównywać , Hetman jest lepszy od  Chełmianki  historycznie o kilka długości , poza tym grał 11 sezonów na drugim poziomie rozgrywkowym na którym Chełmianka nigdy nie grała.
 Tu nawet nie ma co wspomniać o drugim poziomie rozgrywek jeśli o Chemiankę. Podobnie jeśli chodzi o trzeci poziom, na który grali, uwaga - 30 lat temu!!!! W tym czasie to co najmniej 13 klubów z lubelskiego grało na tym poziomie. Historycznie to nawet nie pierwsza 10 klubów lubelskiego. Słabo jak na takie miasto jak Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe zawistne złośliwe z Zamościa - dajcie mi harpun ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda zwłaszcza meczu z atrakcyjnym rywalem, od meczu z Wisła Kraków to już chyba z 10 lat minęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Zamościa. Gratuluję zwycięstwa Chełmiance. Ja się absolutnie nie solidaryzuję z chamskimi przyśpiewkami z sektora i absolutnie się od tego odcinam. Bardzo mi się to nie podobało i nie lubię jak kibice jednej drużyny obrażają drugą. I dlatego tak polska piłka wygląda i tak jest postrzegana. Ja życzę dobrze każdej drużynie z Lubelszczyzny, bez wyjątku. Te chamskie przyśpiewki nie powinny mieć miejsca ale tyle lat było to tolerowane i pewnie będzie nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem z Zamościa i popieram w 100% to co napisałeś, odnośnie tych wulgarnych przyśpiewek to jestem jeszcze w stanie zrozumieć co przychodzi mi z wielkim trudem, gdy śpiewają to pod adresem przeciwnej grupy pseudokibiców, ale to co śpiewali pod adresem piłkarzy cytuję" Połamcie im wszystkie kości" to już jest skandal nie chcemy takiego kibicowania na naszym stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...