Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pucharowa afera w Zamościu

Utworzony przez hetman, 22 października 2012 r. o 11:02
...."Nie interesują nas żadne rozstrzygnięcia przy tzw. zielonym stoliku”....a grę w A-klasie przypadkiem ASMPN nie wywalczył przy zielonym stoliku ?! Zapomnieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,hetmana,, kolego nie s.... we własne gniazdo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko. tylko jak może być boisko niezweryfikowane jak je LZPN zweryfikował że można rozgrywać tam mecze na poziomie III ligi i nie wiem czy nawet na II. WIec jezeli LZPN zweryfikował ZOZPN też powinien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AMSPN, AMSPN j...ć AMSPN !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to boisko może byc zweryfikowane jesli nie spełnia podstawowych wymogów licencyjnych ? Np. brak właściwej ilości stałych(foteliki ,ławki) na IV lige min. 200 (ale mogę się mylić) miejsc siedzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do #2 ~obserwator~ Nie s***a we wlasne gniazdo bo jest kibicem prawdziwego Hetmana a nie AMSPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwonili rano do klubu - śmiech na sali. Jeżeli się wprowadza jakieś zmiany, co do dnia, godziny, miejsca rozegrania meczu, informuje się drugą stronę DWA TYGODNIE przed spotkaniem i to na piśmie. A może dodzwonili się do sprzątaczki albo na recepcje i ta osoba powiedziała, że przekaże dalej informacje? Po prostu kabaret, działacze AMSPN przeszli samych siebie i mam nadzieje, że Tomasovia otrzyma walkower, choć losy tej rywalizacji powinny być rozstrzygniete na boisku, a nie przystoliku. Z tym że Hetman aż sam sie prosti o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...