Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Okładanie, po tzw meczu, po głowie przedmiotem chyba nie jest sportowym zachowaniem? To ośmiesza Luplin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBIĄ Z NIEGO TAKĄ TRENERSKĄ GWIAZDĘ GDYBY NIĄ BYŁ TO NIE PAŁĘTAŁ SIĘ PO 3 LIDZE POLSKIEJ XDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że takimi sprawami powinny zajmować się organy ścigania. No ale jakimś cudem ani pan "kuwetka" ani pani niedorzecznik tego tymże organom nie zgłosiły. Ciekawe dlaczego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że takimi sprawami powinny zajmować się organy ścigania. No ale jakimś cudem ani pan "kuwetka" ani pani niedorzecznik tego tymże organom nie zgłosiły. Ciekawe dlaczego ;)
Znowu coś mi się wydaje? Znowu wszyscy i wszystko be? Znowu doszukiwanie się trzeciego dna i teorie spiskowe? Znowu ta pogarda i brak szacunku dla innych w wypowiedzi? Ciekawe, dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...