Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rafał Wójcik odchodzi z Górnika Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 15:39 Powrót do artykułu
I tak długo był!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawa jest wolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak... Ty to już nie doradzaj bo akurakt z Was nie ma co brać przykladu co do zmiany trenerów. Znowu pokazaliscie tzn. Zarzad motoeu pokazal wielką osobowosc i zatrudnił heh... Właśnie kogo oni zatrudnili??? Co oni myślą że to iż facet pracował u boku Nawalki to rozwiąże problemy. Gość ostatni raz chyba prowadził jakiś zespół kilka lat temu nie wiem z 10 czy 8. A co do problemów z Motorem to najwiekszym jest tylko i wyłącznie zarząd z prezesem na czele i ich rozjeb....ne pieniadze jakie wsadzili w pruchno jakie zostało ściągnięte do zespołu a teraz na dodatek trener ktory pewnie też mało nie wezmie. I znowu pewnie bedzie kilka zwycięstw, pare remisów i jakieś porażki. A zaraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awans już się całkowicie ulotnił ale krok dobry ze zwolnieniem trenera.Jeszcze tylko odsunąć Nazaruka i Nikitovicia.Prezes za którego kadencji dwa spadki to dramat.Gość biernie się temu przygląda i jego reakcje są zawsze za póżno.Jeszcze ten wieczny trener ,asystent Nazaruk.Pogonić towarzystwo i zatrudnić profesjonalistów.Trzeba było zostawić Baniaka i dać mu za cel awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda klubu tyle lat budowanego. Śmieszni kibice z prześcieradłami. Byliście na samej górze a spadajecie na dno. Trzeba szanować co się ma. Była ex bedzie B klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Franek Zmuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serek na trenera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJWYŻSZY CZAS..... CICHOCIEMNY NIE ZNANY ..... ZA DŁUGO UDAWAŁ ŻE SIĘ ZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem obecna sytuacja to nie jest wina ani prezesa, ani doradców prezesa, ani trenera, ani tego że piłkarze słabo grają. Wszystko przez to, że Górnik Łęczna gra na Arenie w Lublinie!!! O ..... - już nie gra na Arenie! Ale jak to jest możliwe, że się nadal stacza? Przecież to Arena była winna :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi zawodnikami to i tak dość dużo punktów maja. Prezes dobrze robi bo patrząc na umiejętności Szysza chociażby to jakby mi ktoś dawał 300 tys zł za takiego grajka to nawet bym się nie zastanawiał. Interes jak nie wiem. Gość piłki nie umie przyjąć. Reszta grajkow to taki średni poziom 2 ligowy i tyle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę innego kandydata jak Franek Smuda z Marcinem Broniszewskim lub trener Bożyk z Chełmianki - obawiam się że z tymi piłkarzami nie da rady. Dla nich trener powinien być s***s....... i ch.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek Kozłowski jest wolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu dokonaliście właściwego wyboru! Powodzenia nowej ekipie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zawinił w tym wszystkim Sławek Nazaruk..? Człowiek od zawsze związany z Górnikiem na dobre i na źle, słowny uczciwy i przede wszystkim swój facet. Pozdrawiam Sławek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...