Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Różański (Podlasie Biała Podlaska): Długo się nie zastanawiałem

Utworzony przez mjecio, 18 stycznia 2014 r. o 08:15
facet bez jaj i nic pozytywnego nie zrobi                                                                                                         1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne,gość bez jaj! tyle,że z Polonią rozjechał Podlasie 7:0 gdy rządziła i świeciła tu gwiazda wychwalanego Jekimowa - typa który przez 6 lat pobytu w Białej nie nauczył się słowa po polsku....typowy inteligent ze wschodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jekimow prowadził drużynę 5 minut, a gwiazdą to był Włodzimierz Gieworkian, który budował zespół i budował, ale nie zbudował. Rozmawiałem z Jekimowem nie raz wszystko rozumiał i jakoś sobie radził, nawet zapisał sie do szkoły trenerskiej. Staramy się pisać prawdę, a Różańskiemu dajmy popracować. A swoją drogą ciekawe gościu czy ty masz jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałem o konkretnym meczu, w którym spotkali się obaj trenerzy. Przegrać można każdy mecz,ale 0-7 nie zdarza sie często...Nie mówię,że Jekimov nie rozumie po polsku,ale że nie mówił ani słowa..Co do Geworkiana mam takie same zdanie, - budował,budował wyrzucał po kolei nieposłusznych i zostawił po sobie zgliszcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...