Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzi się zespół, czyli opinie po meczu Motor Lublin - Wisła Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2019 r. o 10:37 Powrót do artykułu
Hajdo, przyszedłeś tutaj z konkretnym zadaniem. Ściągnąłeś wagon "piłkarzy" a teraz mówisz, że rodzi się fajny zespół i że jeszcze nie raz dostarczycie na Arenie wzruszeń. Pewnie jak przyjedzie Jutrzenka czy Podlasie. Wczoraj to Wisła miała środek dziurawy i ona przegrała, a nie wy wygraliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że sezon jest już stracony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie . Krasnik dzis powstrzyma Siarke , w nastepnej kolejce wy jedziecie do Tarnobrzega , jak wygracie zlapiecie kontakt z czubem . Powodzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, co Ty bredzisz. 11 kolejka i dopiero rodzi się zespół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzi się zespół.... Nie wiem czy koziął zjadł cebularza,założył dres.Poprawił pejsy... A ile koza chodzi w ciąży...A tu od razu rodzi.. .Już 5lat KOZA rodzi awans Śparagusa p.Bońku może cesarskie cięcie do Ekśtraligi num się należy.... 340tys.ludkow w LUB a kibiców 1400 no 1500 p.Bonku num się awons należy...Cekumy może eksternistycznie.. Ale do Ekśtraklasy.. My Władcy WSCh oj Wstydu num się należy...Siarka nie Koruna K nie .Tyle lat Cekumy długo jeszcze... ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero się rodzi. Nim się urodzi to będzie już 25 kolejka. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrz z zespołu Swędrowski powiedział że kibice są w Łodzi a nie w Lublinie , dobrze usłyszałem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzi się zespół.... Nie wiem czy koziął zjadł cebularza,założył dres.Poprawił pejsy... A ile koza chodzi w ciąży...A tu od razu rodzi.. .Już 5lat KOZA rodzi awans Śparagusa p.Bońku może cesarskie cięcie do Ekśtraligi num się należy.... 340tys.ludkow w LUB a kibiców 1400 no 1500 p.Bonku num się awons należy...Cekumy może eksternistycznie.. Ale do Ekśtraklasy.. My Władcy WSCh oj Wstydu num się należy...Siarka nie Koruna  K nie .Tyle lat Cekumy długo jeszcze... ????
 Powtarzasz się kundelku. A może napisałbyś coś nowego. Ta twoja płyta to już mocno zdarta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisla gra dno dno porostu dno zarząd trener i połowa zespołu do wyyy  ***ia dziady brak słów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzi się zespół taaaak oczywiscie pod koniec sezonu się urodzi dostali olśnienia dno  dno dno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem. Może piłkarze wiedzą że Hajdo jest do odstrzalu i zaczęli grać? Przyznam szczerze że nie wierzę w cudowne odrodzenie drużyny. No ale fakt faktem, że ostatnio zaczęli strzelać do bramki a nie w trybuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzi się. Następny mecz w dupę Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrz z zespołu Swędrowski powiedział że kibice są w Łodzi a nie w Lublinie , dobrze usłyszałem ?
 Tak powiedział, zapomniał dodać że piłkarze tez są w Łodzi a nie w Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rodzi tylko pokuta był zrobiona i wygraliście. Mówiłem za jak ultrasi będą pokuty wykonywać będą wygrane. A zreszta miałem wesele i już mówię mata wygrajta sobie. Wstałem dziś rano i tak mnie po samogonie lep napierd..... ze myśle nad pokuta następna i mówię mam!!! Oto i ona- wysłać Irka śmierdzącego ze Sławina do apteki niech kupi mi glukozę i ibuprom i na rower i do Szarowoli niech zapier... tylko szybko!!! Żadnym PKS-em tylko rowerem!!! Tylko nogawki w spodniach niech podwinie bo ostatnio psy go atakowały bo nasmarowal je smalcem a potem się dziwi ze psy biegają za nim!!! A i może jak by jechał to spod mleczarni zabrał by bańkę pusta po mleku i odrazu by zawiózł pełna!!! Czas Start!! Irku czekam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak spratakus coś wygra przez przypadek to od razu zdjęcia, wywiady, autografy. Dlaczego po Giebułtowie tak nie było.? Wioska z 500 mieszkańców przeciw 400 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię takie opinie. Przegrali mecz - katastrofa. Wygrali - rodzi się zespół. Czy na pewno "zespół" zależy od wyniku, a nie stylu gry? Sądząc z relacji, do 20 minuty zespolu nie było i "Puławy zasłużenie prowadziły". To kiedy zespół się narodził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kiedy znowu umrze. A także zasadnicze pytanie do Motoru i do Ratusza, aktualne od co najmniej 5 lat: czy leci z nami pilot? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wygra motor z siarka , to wtedy moze faktycznie cos sie ruszyło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rodzi tylko pokuta był zrobiona i wygraliście. Mówiłem za jak ultrasi będą pokuty wykonywać będą wygrane. A zreszta miałem wesele i już mówię mata wygrajta sobie. Wstałem dziś rano i tak mnie po samogonie lep napierd..... ze myśle nad pokuta następna i mówię mam!!! Oto i ona- wysłać Irka śmierdzącego ze Sławina do apteki niech kupi mi glukozę i ibuprom i na rower i do Szarowoli niech zapier... tylko szybko!!! Żadnym PKS-em tylko rowerem!!! Tylko nogawki w spodniach niech podwinie bo ostatnio psy go atakowały bo nasmarowal je smalcem a potem się dziwi ze psy biegają za nim!!! A i może jak by jechał to spod mleczarni zabrał by bańkę pusta po mleku i odrazu by zawiózł pełna!!! Czas Start!! Irku czekam!!!
 Dziubasek wstał. Słyszałem dobra impreza była a"ultrasi"też zadowoleni. Ale nie pij tyle koziego sfermentowanego mleka bo to żle działa na potencje a i potem łeB napier.... I w końcu zlikwidowałbyś ten twój skład szmat pod Bełżycami. Zyczę zdrowia zarówno głowy jak i "kakałka". A w sobotę znowu "powtórka z rozrywki" Pa dziubasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy szamanowi dogodzić a już klątwe zdjął. Jestem zawiedziony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...