Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ropski już strzela dla Motoru, Grunt ponownie w KSZO

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2020 r. o 15:03 Powrót do artykułu
jeśli Motor ma aspiracje awansowe to i taki Grunt by się przydał..powinien zostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Grunt tylko Szymon Rak powinien zostać. Mamy kilku innych zawodników ofensywnie grających, może nie jak środkowa 9 ale Kunca, Król czy nawet Darmochwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli drużyna rzekomo z aspiracjami pozostaje na pół roku z dwoma napastnikami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że Grunt nie grał przez jakieś problemy zdrowotne. Wyjaśni mi ktoś sens tego wypożyczenia skoro kończy mu się umowa z Motorem z końcem wypożyczenia? Chodzi o to, że gdyby rozwiązał kontrakt to mógłby nie dostać podobnych zarobków, jakie ma jeszcze zagwarantiwane przez pół roku od Motoru, a tak Motor płaci najwyżej część tej pensji?
Nie Grunt tylko Szymon Rak powinien zostać. Mamy kilku innych zawodników ofensywnie grających, może nie jak środkowa 9 ale Kunca, Król czy nawet Darmochwał.
 Rak odszedł, bo I-ligowy Stomil wpłacił klauzulę. Przy okazji, Szymon nie zagrał dla Stomilu nawet minuty na jesień... Grał za to regularnie w rezerwach w IV lidze (szczebel niżej od Motoru), a parę dni temu został wypożyczony do Hutnika Kraków, więc będzie okazja go ocenić jako kluczowego - mam nadzieję - piłkarza III-ligowego klubu i pogdybać o nim w kontekście Motoru. Ciekawe, czy Motor teraz w ogóle był zainteresoway wypożyczeniem go do siebie, bo wyląda na to, że priorytetem był skuteczny i sprawdzony w boju kiler (Ropski, Król).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...