Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Chełmianka - Lechia Gdańsk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2019 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Miło jak takie tuzy zjeżdżają do Chełma na mecz z Chełmianką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze Chciałbym dowiedzieć się czy w/w mecz będzie imprezą masową. Czy organizator jest podmiotem do przetwarzania moich danych osobowych zgodnie z przepisami RODO. Czy w KS Chełmianka obowiązują procedury ochrony moich danych osobowych. Jeżeli tak to jakie. W jaki sposób organizator zweryfikuje i nie wpuści osoby z zakazami sądowymi na w/w mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wyraźne to napisali: ,,Działacze biało-zielonych przypominają, że spotkanie będzie imprezą masową. Z tego powodu przy zakupie, a także przy okazji wejścia na stadion trzeba będzie pokazać dowód tożsamości, a w przypadku młodzieży legitymację szkolną"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby kupić bilet muszę podać swoje dane osobowe. Chciałbym wiedzieć czy Klub jest uprawniony do przetwarzania moich danych osobowych i na jakiej podstawie prawnej oraz jakie stosuje procedury prawne dot. ochrony moich danych. Wydaje mi się, że przy wejściu muszę okazać bilet wstępu z danymi: nazwisko, imię, PESEL oraz okazać dokument tożsamości potwierdzający moje dane. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa bilet wstępu jest ważny z dokumentem tożsamości. Ponieważ obawiam się o bezpieczeństwo moje i najbliższych proszę o odpowiedź w jaki sposób organizator będzie weryfikował czy wśród osób wpuszczonych na stadion nie ma osób z zakazami stadionowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I chcesz się tego dowiedzieć nie od klubu (do którego jest pytanie) tylko na forum Dziennik Wschodniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, nie przychodź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ,Kibic - nawet się nie fatyguj, bo takich sezonowych Januszy nikt nie wpuści. Aby wejść na mecz, trzeba przy kupnie okazać zdjęcie ze swoim wizerunkiem widocznym na meczu rozgrywanym przez Chełmiankę w ciągu ostatniego roku. Ciebie na żadnym nie ma, więc i nie będzie Ciebie na meczu z Lechią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to reklamuje Dziennik mam prawo do pełnej, rzetelnej informacji. Od Klubu też oczekuję odpowiedzi. Przecież zamierzam udostępnić swoje dane osobowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piwo będzie można wypić? Na meczach Motoru, Łęcznej można kupić i dodają kiełbaskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko 10 zł więcej niż mecz motoru w PPV xD xD xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie masz takiego prawa. Jedyna droga, gdzie miałbyś prawo do takiej pełnej informacji, to oficjalne zapytanie do klubu, a nie anonimowy wpis na forum portalu internetowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby kupić bilet muszę podać swoje dane osobowe. Chciałbym wiedzieć czy Klub jest uprawniony do przetwarzania moich danych osobowych i na jakiej podstawie prawnej oraz jakie stosuje procedury prawne dot. ochrony moich danych. Wydaje mi się, że przy wejściu muszę okazać bilet wstępu z danymi: nazwisko, imię, PESEL oraz okazać dokument tożsamości potwierdzający moje dane. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa bilet wstępu jest ważny z dokumentem tożsamości. Ponieważ obawiam się o bezpieczeństwo moje i najbliższych proszę o odpowiedź w jaki sposób organizator będzie weryfikował czy wśród osób wpuszczonych na stadion nie ma osób z zakazami stadionowymi.
 na takiej podstawie jak to powiedziales dowód osobisty do biletu. Osoba która ma zakaz stadionowy nie jest w stanie kupic biletu ponieważ system sprzedazy go nie przepusci A podstawa prawna to ustawa o ochronie imprez masowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piwo będzie można wypić? Na meczach Motoru, Łęcznej można kupić i dodają kiełbaskę.
 Gdzie na Górniku możesz kupić piwo? Tylko na 40lecie było piwo i kiełbasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to reklamuje Dziennik mam prawo do pełnej, rzetelnej informacji. Od Klubu też oczekuję odpowiedzi. Przecież zamierzam udostępnić swoje dane osobowe.
 Dziennik nie ma obowiązku posiadać takiej wiedzy  i jej nie musi udostępniać !!! Jesteś takim torolem więc pofatyguj się do kluby i się dowiesz!!! A poza tym nikt ci nie zmusza do udostępniania swoich danych możesz nie iśc na mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałem aby w Chełmianaka posiadała elktroniczny system sprzedaży biletów i identyfikacji kibiców. Ale może zakupili przed tymmeczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chelmianka wygra w sobote z biala,bo w przeciwnym razie 16 pazdziernika moze zostac czerwona lataarnia w tabeli ,to mozna jeszcze kupic bilet ,by ogladac rezerwy lechii gdansk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie nie moja sprawa,ale ten zawodnik walczący o piłkę dużo lepiej się prezentuję niż ta oferma w żółtej koszulce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przygotowania przed do meczu i mecz ogladajcie tu: forom.pl/mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...