Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Górnika Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2017 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Za darmo bym nie chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie też nikt by nie chciał na trybunach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdym meczu w poprzedniej rundzie widziałem"bojkotujących" incognito ,więc nie rozśmieszajcie mnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Na każdym meczu w poprzedniej rundzie widziałem"bojkotujących" incognito ,więc nie rozśmieszajcie mnie  !
Haha. Ty to jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli kochasz sport a szcególnie piłke nożną zawsze jest chęć zobaczyć najlepszy zespól z regionu a pózniej z nizszej pólki ,dziś najlepszym klubem pilkarskim w regionie jest Górnik Ł.Wisełka i Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie te bilety wszystkim tym którzy widzą h incognito (buahahahaha,nawiasem mówiąc leżę z tego tekstu).Kapelkotwor niedługo i tak padnie przy akompaniamencie tej 1,5 t ysiecznej widowni i skończy się obwozny cyrk i ujadanie tzw.kibiców regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sezon 2017\2018 fuzja motoru i górnika ! pewne info ! tylko na razie nie wiadomo jak ten twór się będzie nazywał.... proponowana nazwa to Enea 2017 Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...