Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sebastian Głaz zostaje w Avii, Krystian Mroczek też?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2018 r. o 19:35 Powrót do artykułu
Mam nadzieję że przestoju jak pod koniec sezonu nie będzie. Ciekaw jestem nowych młodych. Oby byli motorem napędowym dla starszych kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlodarze Avii powinni dać szansę środkowemu pomocnikowi przy odejsciu Nowaka Olafowi Martynkowi z Legionovi Mógłby być sporym wzmocnieniem i inwestycją na przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna jest inna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barolo, bo cię zęby rozbolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bawo Motor! tak trzymać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedzę nieco Dziennik. W dzisiejszym sparingu Avii z Radomiakiem,padł wynik 0:2 dla Radomian. Avia trzymała się dosyć dzielnie, tracąc bramki w 64 i 66 bodajże minucie. Myślę że Avia oscylować powinna w okolicach piątego miejsca w tym sezonie. Boisko zweryfikuje oczywiście po swojemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...