Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 1:0. Wielki pech w końcówce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2019 r. o 23:05 Powrót do artykułu
Ach ten Szymkowiak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z motorem raczej łatwizna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co zrzucać na Szymkowiaka, przy bramce na pewno popełnił błąd, ale ten nie miałby konsekwencji gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje w tym meczu. Gra cała drużyna, chociaż trudno mi zrozumieć po co ruszył do przodu skoro przy napastniku było dwóch obrońców. Koniec końców graliśmy dobry mecz, który miejscowi skwitowali, iż mogą być zadowoleni z punktów, bo z gry już nie. Walka walka walka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedynek dwóch niedoszłych trenerów Motoru. Chełmianka skazana do roli chłopca do bicia jednak się nie dała. W Chełmie zawsze trudno się gra, tak więc Motorze nie dopisuj jeszcze 3 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁAJZY GRAĆ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymkowiak na spółę z obrońcą "zawalili" bramkę. Wcześniej młody bramkarz obronił 2 trudne piłki, ale jak miał to w zwyczaju w juniorach wybiegł nie wiadomo po co do tej piłki w końcówce meczu !?!? Stałby na 5 metrze to by ją "w zęby złapał". Not za styl nie dają i co z tego, że Chełmianka grała nieźle cały mecz, jak taka jedna sytuacja zabiera mam 1 jakże cenny punkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż obrońca miałby zrobić w sytuacji kiedy zagranie do bramkarza z uwagi na jego wyjście z bramki było bardzo ryzykowne? Zabrakło mu jedynie szybkiego pomysłu na alternatywne zagranie od tego, moim zdaniem jedynego słusznego, czyli podania do bramkarza właśnie. Pomijam wybicie na pałę. Tego nie zdążyłby już zrobić po tym co odwalił Szymkowiak. Nie znam przyczyn posadzenia na ławce Czarka Osucha bo jest to miejsce Szymkowiaka (nie uczy się chłopak zupełnie na swoich własnych błędach-patrz: zachowanie w meczach juniorów). Mam jedynie nadzieję, że powodem był jakiś drobny uraz a trener nie chciał ryzykować i Pan Bramkarz (bo za takiego mam Czarka Osucha) wróci do bramki już w następnym meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nic. Musztarda po obiedzie. Przyznam szczerze, że i tak byłem zaskoczony wynikiem bo obstawiałem min. 3:0. Widać jednak dobrą rękę Bożyka. Fakt przegrany mecz i to nie napawa optymizmem, ale już wola walki i pokazanie CHarakteru tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianka do czerwonej kartki dla Sokoła tylko się broniła i czyhała na kontrę dopiero gdy grali w przewadze liczebnej mieli wieksze posiadanie piłki ale to Sokół był skuteczniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor rozjedzie Chełmianke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem kibole Chełmianki rozjadą twoją starą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...