Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stal Kraśnik - Hutnik Kraków 2:0. Nie taki lider straszny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2018 r. o 21:56 Powrót do artykułu
Bardzo dobry mecz Stali. Adamczuk świetna zmiana. Cały zespół zostawił dużo zdrowia i wszyscy bez wyjątku zagrali bardzo dobrze. W pełni zasłużona wygrana, która przy lepszej skuteczności powinna być wyższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuacje dla Stali Kraśnik ,spora niespodzianka ale zasłuzony sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam z Puław i również gratuluję. Liderem nasza Wisełka...pamiętacie 2 do 4.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały mecz Stal jest bardzo mocna, dwa kluby kibica w kulturalnym dopingu i publika na moje oko 1500 osób. Brawo Stal i zarząd klubu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lider na jedną kolejkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo FKS! wreszcie coś się działo też na trybunach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też z Puław, ale gratulacje! Fajnie chłopaki pograli! Cieszę się, że Hutnika ograli, bo to i korzyść dla nas. Fajnie by było, żeby Stal nie szlajała się po niższych ligach, ale pieła się w górę! Jeden Górnik w II lidze to za mało dla tego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor dziękuje Stali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy lokalna solidarność i wsparcie. Dzięki. Obawiam się jednak, że dla Stali III liga to Himalaje. A Puławom awansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz motur objedziemy,brzyski będzie cierpiał tam na boku,zobaczy co to 3 liga brawo Stalówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły mecz stalówka rozegrała, muszę pochwalić też kibica Hutnika który intonował śpiewy swojej drużyny! miód dla ucha kibica! Ładny mieli też banerek z przekreślonym sierpem i młotem! Pozdrowienia dla Nowej Huty.Czekamy na Mutorek.Mam ndzieję , że będzie wracał z podkulonym ogonkiem z Kraśnika.A kibiców z Puław zapewiam, że w na wiosnę Wiełka nie będzie miała łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolica  reegionu jest Lublin i mądry region naród wspiera  drużynę regionu czyli MotorLublin tak nam dopomóż   Bóg   aby Motor był najlepszy w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej niż później, dobra passa Stali się skończy. Ale rundę jesienną skończą i tak na dobrym miejscu. Myślę że gdzieś 5/6 miejsce. Ogólnie to za kilka kolejek w okolicach tychże miejsc, zapewne zrobi się ciasno od klubów z naszego województwa. Motor, Chełmianka, Avia, Stal a być może i Orlęta. Tak regionalno-patriotycznie, życzę wszystkim powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor to was rozjedzie znajduchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...