Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Martin, czy ktoś Panu zapłacił za ten "dziwny wywiad"? Skąd ten zryw i szczucie w stronę trenera?, pytam? Boli was , że są wyniki lepsze od tego, jak wy byliście i BRALIŚCIE jak "pan" twierdzi po 10 koła za...? NIC? Więc obiektywnie, rzecz biorąc, szkodziliście klubowi. Jak pracownik, który nie pracuje w firmie powinien być zwolniony od razu, to jest norma. Pozbyli się "pana" bo wydawanie 10 koła jest po prostu stratą i naciąganiem klub na olbrzymie straty finansowe, a kwoty łożone na "pana"! a pieniądze mogłyby bardzo pomóc np: szkółce młodzieży, która trenuje w klubie a każdy grosz się liczy. Pan Jakubas, powinien mieć jakąś "prawą rękę", która byłaby obserwatorem w klubie i bacznie obserwować, kto "ZŻNIE Pana Jakubasa na kasę" - czyli jak pracuje, a nie tylko dostaje kasę. Dalej..., dlaczego wcześniej "żeś pan" nic nie mówił, tylko akurat teraz? A to co "pan" cytuje, to może być po prostu wyssane z palca. Mogę również powiedzieć, że widziałem pana" jak "żeś pan" sklep lub o coś w lutym...gdzieś tam hen... To tylko pomówienia i nic więcej, szczucie na trenera - co prawda nerwowego odrobinę. Było zasuwać do redakcji i na świeżo mówić o tym, a nie pod koniec maja. Hahaha dobry GIGUŚ. Ja trzymam kciuki, za klub, piłkarzy, trener. A najbardziej za Pana Jakubasa, który od wielu, wielu lat, coś profesjonalnie i za swoje, próbuje wyciągnąć ten klub z tradycjami na powierzchnię. Marzy mi się Ekstraklasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenia dobra rzecz. Tylko może chociaż podstawówkę najpierw skończ, gramatyki, ortografii, pisowni się poucz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...