Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teraz powinno być już łatwiej, czyli opinie po meczu Siarka - Motor

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2019 r. o 09:46 Powrót do artykułu
Oddałem ❤️ za drużynę oddałem ❤️ i swą krew i wierzę że w końcu zasłynie nasz klub nasz RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32. kolejka - Wisłoka Dębica - Motor Lublin, tam przegracie awans, róbcie screeny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli panowie zaczniecie piąć się w górę pamiętajcie że przy awansie klub będzie musiał pożegnać się z 2/3 zawodnikami obecnej drużyny Ponieważ nie macie umiejętności ani techniki by się utrzymać w wyższej lidze. Nie zarobicie nigdzie takich pieniędzy jak w Lublinie. Więc nauczony poprzednimi waszymi zagrywkami mam nadzieję że wyhamyjecie. W końcu nie zwolnią was a trenera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej oddałem serce swe! ona najpiękniejszym snem! to drużyna z Szarowoli! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korona ~ STAL. 0:2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciagnac do Motoru Bialka z Avi ktory strzela non stop mimo swojego juz wieku. I Rafala Krola ze Stali Krasnik ktory trzeci sezon pod rzad jest w wielkiej formie. Jeszcze z jednego dobrego srodkowego obronce i na wiosne cos z tego moze byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddałem ❤️ za drużynę oddałem ❤️ i swą krew i wierzę że w końcu zasłynie nasz klub nasz RKS
 Erkaes erkaes, od pierwszych wsi zabudowań, aż po Szarowoli kres!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Motoru z dalekiego Poznania ale serucho mam  Lubelskie i często kupuje transmisje Motoru na zywo ,dlatego wygrana mobilizuje mnie do wszystkich meczy Motoru po 15 zł ,jeżeli Motor awansuje pierwszy przeprosze trenera Hajde ,trzymam za was kciuki do konca sezonu oby tak dalej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciagnac do Motoru Bialka z Avi ktory strzela non stop mimo swojego juz wieku. I Rafala Krola ze Stali Krasnik ktory trzeci sezon pod rzad jest w wielkiej formie. Jeszcze z jednego dobrego srodkowego obronce i na wiosne cos z tego moze byc
 ściągnąc to sobie możesz majty,Białek nigdy nie pójdzie do was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...