Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia Rejowiec ukarana walkowerem przez ChOZPN

Utworzony przez DZIAŁACZ, 8 października 2012 r. o 11:45
a czy Pan Sawa dostanie może jakąś nagrodę za to,że 'nie dał wejść sobie na łeb" ? Szanowny Panie Przewodniczący Związku, czy Panu się nie wydaje ,że nie jest etyczne aby wójt gminy - której drużyna gra w tej samej klasie rozgrywkowej, w której On sedziuje - był wogóle arbitrem ?Od razu sobie odpowiem! "nie nie wydaje mi się to nieetyczne". KPICIE SOBIE SOBIE Z NAS PANOWIE. Wójt Dorohuska ABSOLUTNIE nie powinien sędziowac spotkań chełmskiej klasy okręgowej. Wam to oczywiście zwisa, bo i tak to Wy wiecie najlepiej, a my to tylko mamy do Związku płacić i cicho siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he dobre,jest sędzią we własnej sprawie,jego klub nigdy nie spadnie a wręcz awansuje.duch Fryzjera krąży w pzpn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Działacz, czy naprawdę uważasz, że każdy jest złodziejem? Znam Wojtka wiele lat i wiem, że to o co go posadzasz jest nie na miejscu! To, że jest wójtem Dorohuska w niczym nie wpłynie na faworyzowanie Granicy. Przeciwnie, od siebie i znajomych zawsze wymagał więcej! Pozdrawiam, miłośnikow spiskowej teorii dziejów również!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(ex)Piłkarz. Chłopie.Nie powiedziałem,że Sawa złamał prawo (przepisy chorego PZPN-u),że -jak to nazwałeś- "widzę w Nim złodzieja". Nic takiego nie powiedziałem. Mówię tylko,że jest to niemoralne.I taki ktoś jak wójt gminy (na marginesie powiem,że całkiem dobry wójt) nie powinien tak robić. Po jaką cholerę mu to potrzene ? A już tak na marginesie to facet, który b. dobrze zarabia (a Sawa tak zarabia jak na warunki Dorohuska), po jakiego ch....a jeździ i słucha obelg podpitych fanów footbolu?Zaraz powiesz pewnie, że "boisko ma we krwi". Ja też mam ale nie pozwalam siobie żeby "chłop ze wsi mną poniewierał".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...