Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Veljko Nikitović (dyrektor sportowy Górnika): Nie będzie transferów last minute

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2020 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Nie wiem nie wiem czy taka decyzja przed walką o awans jest dobra jak nie patrzeć to Górnik jesienią parę punktów frajersko stracił ale teraz w rundzie wiosennej takie głupie wpadki mogą nie dać awansu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inne czołowe zespoły się wzmacniają,a Górnik odpuścił.Zobaczymy kto ma lepszą taktykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie że jak odpuscicie awans to Was nawet ta garstka kibiców z Łęcznej pogoni??? Nikt już wiecej nie da się nabrać na wasze dziwne zagrania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak Górnikowi sorry Nikitoviciowi zależy na awansie niczego nie zdziałał będąc prezesem po za spadkiem bo wtedy nie potrzebne były wzmocnienia teraz jako dyrektor sportowy ta sama śpiewka Górnik nie będzie szukał wzmocnień Tylko niech Veljko nie zapomina że wystarczy stracić punkty z czołową trójką to powrót do pierwszej ligi trzeba będzie odłożyć jeszcze o rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi na czym codziennie polega praca dyrektora sportowego ,jak on spędza te osiem godzin codziennie w pracy zwlaszcza jak zmiany w zawodnikach mają być kosmetyczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...