Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek Górnik Łęczna gra z Wisłą Kraków. Bilet lepiej kupić wcześniej

Utworzony przez Gość, 15 lipca 2014 r. o 17:43
Komuś pomyliły się sezony piłkarskie aktualnie 2014/2015 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tam działa marketing, poziom III ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jak to zrobić skoro wpłaciłem pieniądze i nie mam żadnej odpowiedzi od Górnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martw się, mam to samo. Czekam już od piątku, złożyłem wniosek o kartę kibica, zapłaciłem i ani widu ani słychu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martw się, mam to samo. Czekam już od piątku, złożyłem wniosek o kartę kibica, zapłaciłem i ani widu ani słychu
No to ja właśnie dokładnie to samo, od piątku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matejak do domu wieśniaczko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od piątku w końcu mi odpisali żebym im przesłał potwierdzenie przelewu i w możliwie najszybszym terminie mi prześlą dane do logowania żeby kupić bilet. Oto Górnik Łęczna i organizacja sprzedaży biletów przez internet. MASAKRA. Jeśli tak samo będzie na boisku to spadek i to z kretesem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja wolałem przyjechac te 70 km do Łęcznej i osobiście wyrobić kupić bilet i wzysciutko szybko dostałem od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czekam raptem trzy dni to jeszcze poczekam,ale prezes Kapelko powinien wyciągnąć konsekwencje.Kto zawinił?Sekretariat ? Marketing? Winnych ukarać i zacząć traktować kibiców spoza Łęcznej z szacunkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze zebrali, kart nie wydali, a teraz nawet telefon nieosiągalny. Ekstraklasa całą gębą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ole ole! Ole ola! I tylko Legia Legia Warszawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie! To wina Matejakowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie! To wina Matejakowej
Coraz grubsza się robi na tej górniczej pensji i jej czas się już dawno skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez neta juz strona nie działa - otwiera sie jak z biletami prze euro. bilety drogie, poziom pewnie niski, po kilku meczach frekwencja spadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...