Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek poznamy nowego prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

Utworzony przez gość, 23 sierpnia 2012 r. o 00:28
wy tam piszcie który buc za latem jest a nie co kończył, co śpiewa pod prysznicem i jaki ma ulubiony kolor....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dodatku zrobili bartnikowi reklamę, opisali go jak na spocie reklamowym. trzebabyło jeszcze wrzucić tu na stronę filmik z jego zasługami i co chce zrobić (czyt. ile zarobić). Ale się Lubelska gazeta pręży żeby tylko przypadkiem ktoś z zewnątrz nie dostał się do związku. Układy układziki a Dziennik Wschodni to popiera Powinniście się nazywać "Niezawistnaja Gazieta Sporta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie - 6 akapitów o jednym, 1 akapicik o drugim... I mów tu człowieku o rzetelności dziennikarskiej.
walka z nepotyzmem napisał:
w dodatku zrobili bartnikowi reklamę, opisali go jak na spocie reklamowym. trzebabyło jeszcze wrzucić tu na stronę filmik z jego zasługami i co chce zrobić (czyt. ile zarobić). Ale się Lubelska gazeta pręży żeby tylko przypadkiem ktoś z zewnątrz nie dostał się do związku. Układy układziki a Dziennik Wschodni to popiera Powinniście się nazywać "Niezawistnaja Gazieta Sporta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu pisać. Bartnik to człowiek z Lublina a o konkurencie nic... żenada dziennikarska ale czego wymagać od nich jeszcze niech po 3 września zablokują sobie tym "piano" dostep do takich newsów. Po co to czytać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za Bartnikiem i NIE JESTEM Z LUBLINA!!!Prezes związku powinien być na miejscu a nie dojeżdżać z jakichś Puław czy innej okolicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek wygra ale stasiek musi zostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Prezydent i posłowie i senatorzy muszą być z Warszawy... Co to za argument.... Prezesem ma być lepszy. A nie ten co ma większe plecy... Niestety czysta demokracja to władza większości a nie jakości. A jak jeszcze media kogoś faworyzują to już nie jest czysta...
kibic napisał:
A ja jestem za Bartnikiem i NIE JESTEM Z LUBLINA!!!Prezes związku powinien być na miejscu a nie dojeżdżać z jakichś Puław czy innej okolicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...