Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezes już świruje - długotrwałe zwolnienie lekarskie, to już pokazuje że koleś okazał się z gatunku ściemniaczy. Motor ma nieszczęście do tych pseudoprezesów - do niedawna ta Daniewska, a teraz Tomczyk. Goncalo nerwowy, powinien się uspokoić ale zostać na stanowisku bo widać że facet robi robotę. Lublin z Goncalo Fejo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy już trenera souse który trenował kadrę a myślał na jaki inny kwiatek wskoczyć. Mamy teraz kolejnego Portugalczyka, który w życiu nie nauczył się zasad dobrego zachowania. Ubliżanie kobiecie i rękoczyny z prezesem to może panie trenerze trzeba trenować sporty walki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż każda inna decyzja niż bezwarunkowe zwolnienie tego pseudo-trenera będzie kompromitacją tego klubu,tym bardziej że zaraz nawet PZPN może mu zawiesić licencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martinez nie świruj i nie pisz za wszystkich a tylko za siebie. Nie wszyscy kibice Motoru są za trenerem frustratem i może czas kibole żebyście to sobie wtłoczyli do swoich głów. Lubisz Martinez jak Ci ktoś wali w łeb przedmiotem, obraża pracowników dookoła twoja sprawa ale nie mierz wszystkich swoim podejsciem do życia. Nie znam Prezesa Motoru ale jak ktoś ma jakieś ale to wyjaśnia się to prywatnie a nie wyczynia takie cyrki publicznie i wali przedmiotem w głowę. Właścicielu klubu tu nie ma się co zastanawiać trzeba wywalić trenera furiata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 z 5 komentarzy napisane przez opłaconych systemowych trolli. Smutne. Taki trener nie przydaży się już Motorowi przez następne 20 lat. I będziemy gnić najpierw w 2 a niedługo w 3 lidze. A może o to chodzi ? Bo jak przez wiele lat gniliśmy w tej 3 lidze z budżetem średniaka 1 ligi to o wielu więcej " działaczy" i ich przyjaciół mogło się najeść do woli publicznym siankiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Velijko jakich trolli? Rozumiesz słowo systemowi? Przytrafi jesli już... Darzyć jeśli już to kogoś uczuciem... Chcesz mieć trenera który nie szanuje ludzi i atakuje fizycznie twoja sprawa ale czemu twój pogląd mają mieć inni? No i przede wszystkim wracaj do szkoły na naukę polskiego to będziesz miał łatwiej w życiu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto bogatemu chamowi zabroni pokazywać swoje chamstwo publicznie. A kibole Motoru (od lat nic się nie zmieniło: najbardziej zdziczała, zdegenerowana zgraja w mieście) już piłują pyszczki w obronie obu chamów. Kibol z bejsbolem rządzi w zapyziałym Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...