Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Sandomierz - Motor Lublin 2:0. Koniec marzeń o awansie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2019 r. o 19:53 Powrót do artykułu
No to Franio Smuda już przebiera nóżkami, on na pewno z Motorem o coś powalczy jeśli nie o awans to może o spadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam spartakusy trzeba będzie jednak kupic tą licencje na grę w drugiej lidze?Posmiewisko lubelszczyzny ten wasz żalosny klubik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej no nie traćmy wiary jest jeszcze matematyczna szansa na awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwiekszym nieszczesciem jest własciciel Motor Lublin S.a. czyli gmina Lublin ia dokładniej jej prezydent, który jest do bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K..... A ludzie nie piszcie już żeby przenieść żużel na Arenę itp. To jest stadion typowo piłkarski i tor żużlowy tam nie powstanie bo się nie zmieści No chyba że mini żużel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić ten kolesiowski układ i cały zarząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś orientuje się, jaka jest wysokość środków z budżetu miasta na obecny sezon, które otrzymał ten tzw. klub piłkarski? Proponuję, aby na kolejny sezon nie dostali ani grosza z miejskich pieniędzy, a tę kwotę powinno się przeznaczyć na inne lubelskie drużyny np. 50% na żużlowców, 30% na koszykarzy, i 20% na koszykarki. Ale z zastrzeżeniem osiągnięcia konkretnych miejsc w lidze pod rygorem utraty tych środków w następnym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkowo oglądałem cały mecz z Sołą Oświęcim w marcu i napisałem już wtedy, że z taką grą Motor może grać tylko w III vel IV lidze.  Przrpraszam, ale trzeba było być albo laikiem albo ślepo zakochanym w klubie, żeby wierzyć w awans. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno mówiłem, że przyjdzie taki czas w którym się zablokują i będą przegrywać. Awans do tej pory był mało możliwy, ale dzisiejszym meczem spartakus przybił ostatni gwóźdź do swojej trumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieści się żużel na Arenie tylko trzeba zlikwidować boisko, tor nie musi być tak długi jak na Zygmuntowskich, nasz tor jest chyba najdłuższy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman Zamość wita w III lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 sezon bez awansu z buraczajen ligi. Rozgonić to w końcu!!!! Komu w Lublinie jest na rękę żeby 4 rok nie było awansu mimo pompowania pieniędzy w ten cyrk?????? Przecież to śmierdzi na kilometr - pieniadze, stanowiska, pensyjki, zatrudnianie leniwych emerytów (Burkhardt) a wyników sportowych zero. Czy to w Ratuszu tym tak kierują???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po porażce z Sieniawa trener zapowiadał walkę do końca. Pisałem tu na forum że schody dla Motoru vel Spartakusa się dopiero zaczną. Kto czyta komentarze ten pamięta moja wypowiedź. Bo panowie z zarządu na piłce należy się znać. Należy pamiętać panie trenerze że walcząc o awans należy mieć w składzie 18-20 rownirzednych zawodników że należy rotować tak składem by zawodnicy byli nawet ci rezerwowi w firmie meczowej i należy pamiętać że prócz techniki taktyki jest ambicja która należy wpajać zawodnikom. W Lublinie nie będzie drugiej ligii do puty do puki piłka nożna będą się zajmować malkatenci. Z takim budżetem jakm dysponuje ta drużyna w chwili obecnej powinna być na poziomie pierwszej ligii. No coz kolejny rok pokazał że pieniądze lubelskich podatników zostały wyrzucone do Bystrzycy. Myślę że to był ostatni rok w którym grono sponsorów gwarantowały pieniądze porównywalne do klubów pierwszoligowych. W sezonie 2019/2020 miasto zostanie samo z finansowaniem klubu co może wyjść na dobre temu zespołowi ponieważ zostaną piłkarze z Lublina którym będzie zależeć na grze pokazaniu się a nie na pieniądzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile szans na awans (pięć, sześć) było tyle razy pisałem że ten klub trzeba rozwiazać i rozpocząć budowanie od nowa z poziomu trampkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciałem tego ale chyba będą piękne derby przyjaźni w przyszłym sezonie na Arenie i w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pięciu razy sztuka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE TYLKO WIDZICIE MOTOR ZLKWIDOWAŁBYM A KASE NA LUBLINIANKE I ZUZEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awans Stal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galacticos Szarowola znów wciągneliście ligę nosem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy Władcy Wschodu będą oglądać następne odcinki Ojca Mateusza?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...