Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaprojektuj koszulkę na 70-lecie Motoru

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2019 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Szamanie do dzieła ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przodu duży napis XD, z tyłu: na górze Spartakus, na środku duży numer (same zera), na dole Szarowola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży napis "III liga na zawsze" w poprzek piersi. Na plecach to samo tylko cyrylicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szamanie do dzieła ;)
"Szmana"  już niema debilu. "Buja" się na dnie zalewu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak jestem!!Otóż Szaman również przewidział nagrody i o to one- 3 miejsce - Zorganizowana wycieczka do Giebułtowa Sieniawy i Wolki Pełkinskiej a potem do Świetego miejsca w Szarowoli! 2 miejsce - ćwiartka Świni ( dzień bicia ro ustalenia, obecna waga 115 kg) 1 miejsce - na 3 dni oddam Irka (pracowity, sumienny, fałszywy, pyskaty, potrzeba drobnych prac kosmetycznych) wpływają pierwsze prace również do mnie! Jedną musiałem odrzucić ponieważ autor nie może być jednocześnie niespodzianka wiec Irku twoja praca w Paint-cie trafia do kosza. A i nie zapominajcie ze zbliżają się również urodziny 70-te Wielkiego Amadeusza Z Werbkowic wiec czekamy na prezenty i dary!! Niech to będzie pokuta bo wasza drużyna znów przegra! Po uroczystościach zapraszamy was na konselacje ! Wielu z was prosi o menu wiec oto i one- Przystawki- Kajzerka, Cebularz, Zupa- Krupnik, Dania główne- Puree z Buraków Korpus pieczony z Kurczaka I surówka Brukwi! Deser - Tort Makowy z posmakiem Cebuli! Do picia Woda ze Strumyka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat w 4 lidze okregowej z amatorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak jestem!!Otóż Szaman również przewidział nagrody i o to one- 3 miejsce - Zorganizowana wycieczka do Giebułtowa Sieniawy i Wolki Pełkinskiej a potem do Świetego miejsca w Szarowoli! 2 miejsce - ćwiartka Świni ( dzień bicia ro ustalenia, obecna waga 115 kg) 1 miejsce - na 3 dni oddam Irka (pracowity, sumienny, fałszywy, pyskaty, potrzeba drobnych prac kosmetycznych) wpływają pierwsze prace również do mnie! Jedną musiałem odrzucić ponieważ autor nie może być jednocześnie niespodzianka wiec Irku twoja praca w Paint-cie trafia do kosza. A i nie zapominajcie ze zbliżają się również urodziny 70-te Wielkiego Amadeusza Z Werbkowic wiec czekamy na prezenty i dary!! Niech to będzie pokuta bo wasza drużyna znów przegra! Po uroczystościach zapraszamy was na konselacje ! Wielu z was prosi o menu wiec oto i one- Przystawki- Kajzerka, Cebularz, Zupa- Krupnik, Dania główne- Puree z Buraków Korpus pieczony z Kurczaka I surówka Brukwi! Deser - Tort Makowy z posmakiem Cebuli! Do picia Woda ze Strumyka!!
 Ciekawe jak ty chcesz zapłacić za nagrody? Przecież ty jesteś dziad i słoma z butów ci wystaje. W Urzędzie Gminy Michów poinformowano mnie że posiadasz 2 ary nieużytków i pół ara łaki na której wypasaż koze. A w gminie to jestęś znany głównie przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej gdzie regularnie otrzymujesz makaron i olej dla najbiedniejszych mieszkańców gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak jestem!!Otóż Szaman również przewidział nagrody i o to one- 3 miejsce - Zorganizowana wycieczka do Giebułtowa Sieniawy i Wolki Pełkinskiej a potem do Świetego miejsca w Szarowoli! 2 miejsce - ćwiartka Świni ( dzień bicia ro ustalenia, obecna waga 115 kg) 1 miejsce - na 3 dni oddam Irka (pracowity, sumienny, fałszywy, pyskaty, potrzeba drobnych prac kosmetycznych) wpływają pierwsze prace również do mnie! Jedną musiałem odrzucić ponieważ autor nie może być jednocześnie niespodzianka wiec Irku twoja praca w Paint-cie trafia do kosza. A i nie zapominajcie ze zbliżają się również urodziny 70-te Wielkiego Amadeusza Z Werbkowic wiec czekamy na prezenty i dary!! Niech to będzie pokuta bo wasza drużyna znów przegra! Po uroczystościach zapraszamy was na konselacje ! Wielu z was prosi o menu wiec oto i one- Przystawki- Kajzerka, Cebularz, Zupa- Krupnik, Dania główne- Puree z Buraków Korpus pieczony z Kurczaka I surówka Brukwi! Deser - Tort Makowy z posmakiem Cebuli! Do picia Woda ze Strumyka!!
Ciekawe jak ty chcesz zapłacić za nagrody? Przecież ty jesteś dziad i słoma z butów ci wystaje. W Urzędzie Gminy Michów poinformowano mnie że posiadasz 2 ary nieużytków i pół ara łaki na której wypasaż koze. A w gminie to jestęś znany głównie przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej gdzie regularnie otrzymujesz makaron i olej dla najbiedniejszych mieszkańców gminy.
 Od Szamana,to akurat się możesz dużo nauczyć durniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy rzeczowych argumentów brak to sądzisz Sławek, że wyzwiskami coś osiągniesz? Słabe to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba. Akurat mój Syn Szymon Nie pobierał nigdy zapomogi z opieki z Michowa. Z tą miejscowością nigdy nie miał do czynienia!! Poza skarga jaka złożyli piłkarze z  A klasowej drużyny ze przyjechały gwiazdy i ich rozbiły i stracili chęć gry dalej i zwrócili się do Szymona o nałożenie również na nich klątwy!!!Obrazasz niewierny biednych którzy żeby wyżywić rodzine korzystają z takiej pomocy!!!Przez moja wizjonerka kule która ledwo działa bo mam ja na Windowsie 98 ujrzałem który to z was i po potwierdzeniu przez mojego Syna Szymona który ma nowoczesna kule wiem ze to Ty Irku. To wy zbieracie od biednych dary do puszek na jakieś pożal się Boże oprawy!!! Otaczacie się Karynami dla których ulubione zdanie to - "Kurw... no nie" Jecie cebularze gubiąc ziarenka a potem ekipa sprzątająca ma kupę roboty również w toalecie ma kupy.... obrażacie mega syna, piszecie listy, uważacie się za Bogów, Szamanów i Buk wie kogo jeszcze!! Mam już swoje lata i wszystko to oddałem synowi, te klątwy użeranie się z wami. Ja już mam swoje lata. Kiedyś to był Motor prawdziwy!! Chłopy pracowali w zakładach państwowych potem na trening mecz Ektraklasa, 2 liga wielu kibiców a nie tacy jak wy którzy obrażają swoich Wielkich piłkarzy!! Którzy są mocni w grupie!! A jak ukazał się wam w swoich pokojach Duch Wielkiego Buddy Szamana Szczepana to sikaliscie po ścianach!! Ja już nawet bym chciał by ten wasz klub na naszej licencji awansował! Mi już blizej nieba niż tego waszego awansu!! Wszystko w rękach mega syna Szymona!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ty mieszasz szamanizm z buddyzmem, to tylko idiotom możesz opowiadać swoje brednie. Pomyśl zanim coś napiszesz, bo na temat ww. nurtów religijnych nie masz zielonego pojęcia. Nie kompromituj się dziecko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Szmanie vel Rolniku z Michowa znowu dałeś d**y. Powróć więc do tematu "styrty" twoich łachów pod Bełżycami bo to jest jedyny temat który jeszcze ogarniasz. A z tym "Buk" to "pokazałeś" jaki z ciebie jest dzieciak. Myślę że to wszystko na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele, chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że dostałem moją pożyczkę, i było łatwo i szybko, jeśli potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków za e-mail: donaldshawloanhelp@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co będą w nich grac piłkarze Spartakusa? Co oni mają wspólnego z Motorem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co będą w nich grac piłkarze Spartakusa? Co oni mają wspólnego z Motorem???
 O BUHA-j bez jaj po 10 latach zawodówki wypłynął. Już wiesz kto "cie zrobil"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tył koszulki: zdjęcie styrty i napis Śparagus i nr.. Przód koszulki: Cebularz i napis: III liga for ever......i jak się zmieści to jeszcze wizerunek kozła z pejsami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tył koszulki: zdjęcie styrty i  napis Śparagus i nr.. Przód koszulki: Cebularz i napis: III liga for ever......i jak się zmieści to jeszcze wizerunek kozła z pejsami.....
 Trochę przesadziłeś,twój wizerunek na koszulce Motoru.I jeszcze może podpis  I m idiot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...