Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie prezesie, jeśli można, jaki dorobek klubu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha jaki dorobek i jaki wizerunek? motorowcy to wy***e łby i banda baranow, wiec prosze sie nie tlumaczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wyjmij swoją sikawę i polej. W kolejnym biegu pojadą:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 liga jest blisko. Motor do boju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już 70 lat temu słyszałem, że Feluś Stankiewicz to chłopak morowy, bo wybił Motorowi II ligę z głowy. Czyżby Ci psudokibole (nawet nie kibole) chcieli mojemu motorowi wybić drugą ligę z głowy? Uruchamiam chłopców z rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, niech prezydent jeszcze im dorzuci kasy. Co tam bijatyka z jakąś stalową wolą ? Jak awansują to dopiero będą widowiskowe rozróby. Ach jak pięknie by latała kostka brukowa przy Arenie w bijatyce z extraligowacami :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wizerunek i jaki dorobek ?? Na mecze chodzi sama patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak, niech prezydent jeszcze im dorzuci kasy. Co tam bijatyka z jakąś stalową wolą ? Jak awansują to dopiero będą widowiskowe rozróby. Ach jak pięknie by latała kostka brukowa przy Arenie w bijatyce z extraligowacami :D
A co ma prezydent, stadion i kibice do wybryków grupki chuliganów w polu gdzieś daleko od Lublina? Ostatnie zdanie to nawet żal komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jaki wizerunek i jaki dorobek ?? Na mecze chodzi sama patologia
przyjdź czasem na stadion to przestaniesz pisać bzdury, siedzą całe rodziny z małymi dzieciakami i nie jest to żadna patologia, gamoniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl bedzie jest Motor Rks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibicuje Motorowi od ponad 30 lat. Ale to co widziałem podczas ostatniego meczu Motor -Avia przeszło moje najgorsze oczekiwania. Co mi sie podobało - piekna Arena Lublin, ponad 4 tysiace fanów i ciekawy elokwentny spiker zawodów. Teraz co mnie zbulwersowało. Na stadionie pojawiłem sie pól godziny przed meczem.Nnabyłem bilet z miejscem w gornej części sektoru G. Poniżej mnie siedziała grupa mlodych mężczyżn. Po pewnej chwili podszedl do nich męzczyzna w ieku ok 65 lat wraz z 6-7 zapewne wnukiem. Grzecznie przeprosil i powiedzial, że chyba pomylili miejsca gdyż on posiada bilety ne te miejsca, na ktorych oni siedzą. Jeden z mlodzienców odpowiedział, co z tego my tez mamy bilety i nie ruszamy sie stąd. Starszy pan z dzieckiem przeniósł sie nieco wyżej i pozniej jeszcze dwukrotnie musiął zmieniac miejsce ustepujac tym, ktorzy nabyli bilety na zajmowane przez niego miejsca .Ostatecznie "wylądował" tuż po mojej prawej stronie. Z kolei po mojej lewej stronie 4 miejsca zajeła rodzina w składzie babcia ,dziadek ich syn lub zięc i ok. 7 letni wnuczek. Kiedy anielski chor kiboli Motoru zaintonował kultowa dla nich ballade "zawsze i wszedzie Avia je..a będzie " (lub cos w tym stylu] senior rodziny wspomógł ich śpiew fałszywym barytonem a nastepnie do choru dołączył jego syn i kilkuletni wnuk. iW tym momencie do akcji wkroczyła babcia i zakazała wnukowi spiewać . Dziadek natychmiast zareagował ostro : "daj dziecku spokól niech sie uczy kibicowć". Spojrzałem na siedzacego po prawej stronie starszego pana z wnukiem. Byl w bardzo klopotliwej sytuacji - nie potrafil bowien odpowiedzieć na pytanie wnuka - Co to znaczy je..ć Avię. Moje spostrzeżenie stanowi głos w dyskusji. Ocene pozostawiam państwu. Zas Motorowi życze zwycięstwa w barażach - wszak pilkarze kibicow sobie nie wybieraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A był w tej bajce smok? byłeś na sektorze który jest wylączony ze sprzedaży biletów ! najpierw było sprawdzić jakie sektory są czynne, a poźniej bajki pisać. Stadion to nie teatr tutaj nie ma kultury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwłaszcza na sektorze H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odcinacie sie? to zamknac sektor H zwlaszcza po ostatnich "oprawach" czyli racach i petardach ktorych jest zakaz uzywania na imprezach masowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwel cwel rks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klub istnieje tylko i wyłącznie dzięki tej własnie grupie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "avia fan",toż widać od razu że ty nie ze Świdnika.Małolat jakiś się spina na necie,pajac jeden.Poza tym w każdym mieście jest grupa kiboli,Motor nie jest wyjątkiem.Wśród hools'ów też jest rywalizacja i byłoby wszystko okey,gdyby napierdzielali się po lasach.Szkoda że prawdziwi kibice muszą czasem nieźle oberwać za barwy.To nie jest normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I byłoby wszystko okey,gdyby napierdzielali się w ustawkach po lasach.Szkoda że normalni kibice nierzadko dostają tak zwany oklep,bo mają inne barwy.To debilizm trochę,nie uważacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie to osiągnięcia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się , patologia przychodzi z rodzinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...