Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana na ławce trenerskiej Tomasovii, Korzeń za Kuczyńskiego

Utworzony przez zbyszko, 28 grudnia 2010 r. o 21:41
Nareszcie koniec męczarni z tym trenerem. Miałem dość jego wypowiedzi a to murawa niedobra, a to sędzia stronniczy, a to przeciwnik za bardzo fauluje. Ten trener był mistrzem w doszukiwaniu się wszelakich złych znaków, które uniemożliwiają jego drużynie wygrywanie spotkań. Godne pożałowania. Nigdy (a jeżeli już było, to najwidoczniej tak nieznaczące, że nie zauważyłem) nie dopatrzyłem się choć cienia skruchy i krytyki pod własnym adresem, ale najwidoczniej ten typ tak ma. Zakochany w sobie narcyz, dobrze że zmienił się burmistrz bo nie zniósłbym kolejnej "kadencji" (tak kadencji!) tego trenera w Tomasovii. Oby nastały lepsze czasy, bo Jaro nie jest znany z samouwielbienia i doszukiwania się fatum we wszystkim co się rusza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z przedmowca w 100 %. Bardzo dobra informacja na nowy rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszko napisał:
Nareszcie koniec męczarni z tym trenerem. Miałem dość jego wypowiedzi a to murawa niedobra, a to sędzia stronniczy, a to przeciwnik za bardzo fauluje. Ten trener był mistrzem w doszukiwaniu się wszelakich złych znaków, które uniemożliwiają jego drużynie wygrywanie spotkań. Godne pożałowania. Nigdy (a jeżeli już było, to najwidoczniej tak nieznaczące, że nie zauważyłem) nie dopatrzyłem się choć cienia skruchy i krytyki pod własnym adresem, ale najwidoczniej ten typ tak ma. Zakochany w sobie narcyz, dobrze że zmienił się burmistrz bo nie zniósłbym kolejnej "kadencji" (tak kadencji!) tego trenera w Tomasovii. Oby nastały lepsze czasy, bo Jaro nie jest znany z samouwielbienia i doszukiwania się fatum we wszystkim co się rusza. Pozdrawiam
jaro to może bykom jaja kołysać , a nie prowadzić Tomasovię !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...