Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda Teraz widać ile Motor stracił na początku sezonu po takiej rundzie no prawie dopiero klęska w Radzyniu w ostatnim meczu przekreśliła awans do drugiej ligi Obecnie mam obawy żeby się ta sztuka udała i motorowcy doścignęli czołówkę ale póki piłka w grze nie można pozwolić sobie na wpadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem mecz . Wynik wspaniały ! ale gra jedno wielkie dno .....Punkty cudem zdobyte ! Braki w umiejętności przyjęcia piłki pod presją , brak celności podań , wykop .... aby dalej-bez żadnej koncepcji , nagminne i bez potrzeby delektowanie się przyjęciem piłki z obrotem ! Bardzo dużo , dużo pracy jeszcze przed panem trenerze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja meczu nie oglądałem ale skoro tak mówisz no to chłopaki z Motoru mają przed sobą szansę na grę w reprezentacji bo nie są od nich wcale gorsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem mecz . Wynik wspaniały ! ale gra jedno wielkie dno .....Punkty cudem zdobyte ! Braki w umiejętności przyjęcia piłki pod presją  , brak celności podań , wykop .... aby dalej-bez żadnej koncepcji , nagminne i bez potrzeby delektowanie się przyjęciem piłki z obrotem ! Bardzo dużo , dużo  pracy jeszcze przed panem trenerze .
 Co tam jakość gry , najważnieszy wynik i punkty . Kto za rok będzie pamiętał jak grali ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszko nie marudź jak typowy Polak maruda.. Do momentu 2 żółtej przez Gąsiora nie było źle. 2 ładne bramki, dobry bramkarz w bramce Motoru i jest wygrana. I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bramkarz dobry. Z resztą po raz kolejny bramkarz ratuje wynik. Zgodzę się, że dużo jeszcze pracy przed Trenerem. Co więcej, wydaje mi się, że dla kilku zawodników to najzwyczajniej limit umiejętności. Oglądam od kilku lat prawie każdy mecz Motoru pogląd już mam dobry. Bardzo dobrze, że są punkty ale te akcje ofensywne Rybickiego czy Ceglarza (w poprzednich meczach), te dziury w obronie i jedna wielka dziura w środku pola. Gość strzela z główki spomiędzy dwóch stoperów, którzy nawet do piłki nie wyskoczyli! Głupie straty, niecelne podania, niepotrzebne dryblingi. Biegają chłopaki, serce i płuca na boisku zostawiają, dobrze kryją pole i się asekurują ale bez większei ilości umiejętności w drużynie każdy mecz w tej lidze to niewiadoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...