Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azoty Puławy zagrają z europejskim gigantem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2019 r. o 11:14 Powrót do artykułu
takiego doswiatczenia nikt im nie zabierze,to tak jak w głupiej pilce kopanej zagrać z jakąs barcelona czy bajernem.bedą batyi tosromotne bo nasi dziadują aż serce boli ale przynajmeij sobie autografy pobiorą od duvnjaka landina czy ekberga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na mój biust - 10 lekką ręką w porywach do -20 tym bardziej że THW Kiel jest w gazie i idzie na mistrza Niemiec. Jedynie to wycieczka do Kiel i reklama dla Azotów bo z wyniku to nici. Szkoda mi jedynie Witaszka bo stara się chłop coś z tego zespołu ulepić a oni taki piach grają że 1 zł bym nie dał w tej chwili za ich mecz. Po sezonie nie wyobrażam sobie dalej widzieć w tym zespole: Prce, Łyżwy, Masłowskiego, Panicia, Titowa. Zostawić aby bramkarzy, i skrzydła a na resztę pozycji wpuścić nawet naszą drugą ekipę przynajmniej drugi skład serce zostawi na boisku. Bo to co pokazuje pierwszy to ciężko nazwać grą albo walką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na mój biust - 10 lekką ręką w porywach do -20 tym bardziej że THW Kiel jest w gazie i idzie na mistrza Niemiec. Jedynie to wycieczka do Kiel i reklama dla Azotów bo z wyniku to nici. Szkoda mi jedynie Witaszka bo stara się chłop coś z tego zespołu ulepić a oni taki piach grają że 1 zł bym nie dał w tej chwili za ich mecz. Po sezonie nie wyobrażam sobie dalej widzieć w tym zespole: Prce, Łyżwy, Masłowskiego, Panicia, Titowa. Zostawić aby bramkarzy, i skrzydła a na resztę pozycji wpuścić nawet naszą drugą ekipę przynajmniej drugi skład serce zostawi na boisku. Bo to co pokazuje pierwszy to ciężko nazwać grą albo walką
 Ps i jeszcze Grzelaka nie wyobraża sobie dalej w tym zespole....ale ten to chyba ma kontrakt dożywotnio jak za karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy trzymać kciuki, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na mój biust - 10 lekką ręką w porywach do -20 tym bardziej że THW Kiel jest w gazie i idzie na mistrza Niemiec. Jedynie to wycieczka do Kiel i reklama dla Azotów bo z wyniku to nici. Szkoda mi jedynie Witaszka bo stara się chłop coś z tego zespołu ulepić a oni taki piach grają że 1 zł bym nie dał w tej chwili za ich mecz. Po sezonie nie wyobrażam sobie dalej widzieć w tym zespole: Prce, Łyżwy, Masłowskiego, Panicia, Titowa. Zostawić aby bramkarzy, i skrzydła a na resztę pozycji wpuścić nawet naszą drugą ekipę przynajmniej drugi skład serce zostawi na boisku. Bo to co pokazuje pierwszy to ciężko nazwać grą albo walką
 podsiadło też gra cienizne,mało zaangażowany,jedynie ma zrywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, po sezonie odchodzi 8-9 zawodników. Budujcie drużynę marzeń hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, po sezonie odchodzi 8-9 zawodników. Budujcie drużynę marzeń hehehe
 I bardzo dobrze bo za taki hajs jak biorą to chłopaków osiedlowych by wytrenował i by się chociaż zaangażowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd Ty wiesz za jaki hajs oni grają?! Ty też mogłeś poświęcić dzieciństwo, młodość później rodzinę i trenować to i hajs byś miał. Nic o nich nie wiesz. A zarzucanie im brak zaangażowania jest śmieszne. Dziwię się tylko zawodnikom, że po meczu dziękują Wam (kibicom) za doping. W internecie macie najwiecej do powiedzenia a jak ich spotykacie na ulicy to po plecach poklepujecie. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie SZACUNEK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd Ty wiesz za jaki hajs oni grają?! Ty też mogłeś poświęcić dzieciństwo, młodość później rodzinę i trenować to i hajs byś miał. Nic o nich nie wiesz. A zarzucanie im brak zaangażowania jest śmieszne. Dziwię się tylko zawodnikom,  że po meczu dziękują Wam (kibicom) za doping. W internecie macie najwiecej do powiedzenia a jak ich spotykacie na ulicy to po plecach poklepujecie. Żenada
 Ale ja mam hajs więc o co ci chodzi koleszko ? A oni poza dziejszym meczem grają piach i niestety takie jest moje zdanie oraz innych. Ps nikogo nie klepię po plecach bez obaw wolę powiedzieć prawdę a taka ona jest niż lizać dupę jak ty i tobie podobni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak po meczu internetowi znawcy??? Wiekszość pewnie nie oglądała nawet. "Szwagier" wypowiedz się na temat gry Łyżwy, Prce, Masłowskiego, Grzelaka i Panića, tylko weź pod uwagę grę również w obronie bo wydaje mi się, że jesteś pikinikowym kibicem który patrzy tylko kto ile bramek rzucił, a gra w obronie dla ciebie nie istnieje. Na SF też jesteś pierwszy do krytyki. 23:26 to jest wynik który nie przynosi wstydu. Na przyszłośc wiecej wiary w drużynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak po meczu internetowi znawcy??? Wiekszość pewnie nie oglądała nawet. "Szwagier" wypowiedz się na temat gry Łyżwy, Prce, Masłowskiego, Grzelaka i Panića, tylko weź pod uwagę grę również w obronie bo wydaje mi się, że jesteś pikinikowym kibicem który patrzy tylko kto ile bramek rzucił, a gra w obronie dla ciebie nie istnieje. Na SF też jesteś pierwszy do krytyki. 23:26 to jest wynik który nie przynosi wstydu. Na przyszłośc wiecej wiary w drużynę.
 Moja wypowiedź jest bardzo prosta dziś zagrali dobry mecz owszem i nie mam im nic do zarzucenia ale biorąc to co robią w lidze to jest porażka i taka jest prawda. Coś ci się wątki mieszją bo na sf nikogo nie krytykowałem ale skoro wiesz lepiej to ok :) Chłopie jakiej wiary jak leje nas Piotrków Tryb o jakiej wiarze mówisz ?? Widziałeś mecz z GOG ?? Uważasz że był na dobrym poziomie ?? To nie ja wiary ale zawodnicy powinni szacunku mieć trochę do kibiców (bo poza dzisiejszym meczem jest padaka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...