Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azoty wracają do gry. Celem powrót na podium

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 07:54 Powrót do artykułu
Nie chcę być złym prorokiem ale w tym sezonie będzie walka raczej o utrzymanie a nie o medale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że mimo dużych roszad w zespole Azoty w tym sezonie odniosą sukces. Jakby nie było nie mają tak ogórków a doświadczonych zawodników, reprezentantów kraju: Szyba, Łangowski, Przybylski, Kowalczyk, Seroka itd itp. A do tego ekipę młodą żądną sukcesów i wygranych. Jedyne co to zespół potrzebuje zgrania uważam, nie wiem jak poradzi sobie natomiast trener bo o ile o sam skład się nie martwię o tyle trener to dla mnie duży X i to ze znakiem zapytania. Natomiast patrząc na to co było wcześniej kiedy mieli "same gwiazdy" i nie byli w stanie nic ugrać bo "gwiazdom" się grać nie chciało to uważam że teraz powinno im się udać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dupą po nieheblowanej desce.po co brać szybe skoro jest to gracz himeryczny a dziś kilka lat starszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym prezesem nic nie osiągniemy, a z takim budżetem to 3 miejsce to minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...