Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

HC Odense – MKS Perła Lublin 35:18. Bez szans w Danii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2020 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Polska liga to amatorka i nie bez powodu są baty w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska liga to amatorka i nie bez powodu są baty w Europie.
 Ty głąbie masz pojęcie o zawodostwie czy amatorstwie w piłce ręcznej. I co ty możesz wiedzieć o Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się nad sensem funkcjonowania tego klubu w obecnym kształcie. Jak wiemy głównym sponsorem jest miasto, czyli podatnik. Tłum niemało zarabiających piłkarek, które gromią wszystkich w lidze, a w zaściankowym pucharze dostają w d... 17 bramkami. Coś tu ewidentnie poszło nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaba liga to fakt mówią o tym wyniki polskich zespołów w europejskich pucharach i żeńskiej reprezentacji Polska ekstraklasa to raptem 3 - 4 drużyny oprócz MKS Perły to jeszcze Zagłębie Lubin Start Elbląg no i Gdynia a tym bardziej o poziomie ligi może świadczyć fakt że mistrz kraju może przejść cały sezon bez porażki nawet zdziesiątkowany przez kontuzje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska liga to amatorka i nie bez powodu są baty w Europie.
Ty głąbie masz pojęcie o zawodostwie czy amatorstwie w piłce ręcznej. I co ty możesz wiedzieć o Europie.
 Nie musisz się w internecie chwalic jak na ciebie wołają w domu. Miasto musi skończyć z ogromnym finansowaniem klubu w amatorskiej lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, kiedyś, dawno temu, mogę się domyślać, że w Japonii, zawodniczki po tym jak w II połowie zdobyły tylko 5 bramek to przeprosiłby kibiców i popełniły zbiorowe sepuku. Ponieważ mamy czasy dzisiejsze i jesteśmy w Polsce, czekam tylko na przeprosiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A grzecznie pytałem: po co tam jadą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowałbym ludziom nie znający się na piłce ręcznej i nie chłodzących na mecze aby nie pisali idiotycznych komentarzy. To, że dziewczyny dostaną lanie w Danii było niestety raczej pewne. Ale proszę nie pisać o dobrze zarabiających piłkarkach czy o finansowaniu. Dziewczyny z MKS zarabiają żałosne pieniądze. Młode dziewczyny po 2,5 tysiąca, te bardziej znane 5 tysięcy. To nażelowane bubki z Motoru grającego w IV poziomie rozgrywek mają więcej. Miasto sponsoruje różne sporty, nie tylko ręczną. Mi nie przeszkadza, że dostają miejskie pieniądze żużlowcy czy piłkarze. Za te pieniądze i przy tych zarobkach trudno stworzyć drużynę silną. Poza tym od wielu lat kuleje szkolenie w ręcznej, zarówno męskiej jak i żeńskiej. Bo nie ma pieniędzy. I tak koło się zamyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, wynik obrazuje dokładnie miejsce polskiej piłki ręcznej. Jest naprawdę źle i nie widać żadnych zmian. Słaba liga, słaba reprezentacja. Szkoda pieniędzy na takie wycieczki, bo wynik jest znany. A parę lat temu zdobyliśmy puchar EHF. Teraz nie ma na to szans. Żadnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda prądu na tą nędze. 5 tysiecy to i tak o 4,5 za dużo. Za amatorke, a taką jest polska liga, nie powinno być płacone. I nie pomogą tu ujadania takich dziadów z kośminka jak sławuś. Wielbiciel kundelków, kóz i trzepania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie mam czy chciałby ktos wykonać ze mną piosenkę na Dozynkach w Radawcu pt „Będę Kawalerem” ? Może ktos z kibicow siedzących za bramka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby MKS Perła odnosiła sukcesy w europejskich pucharach prezes zamiast narzekać na porażki powinien zakasać rękawy i razem ze sponsorami zbudować solidny zespół który powalczy w LM a przykładem niech będzie Kieleckie VIVE mające już triumf w Lidze mistrzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda prądu na tą nędze. 5 tysiecy to i tak o 4,5 za dużo. Za amatorke, a taką jest polska liga, nie powinno być płacone. I nie pomogą tu ujadania takich dziadów z kośminka jak sławuś. Wielbiciel kundelków, kóz i trzepania.
 Jest i mój wielbiciel. To że raz ciebie "puknołem"[po pijaku] wcale nie upoważnia cie do takiego spoufalania się. Tłumaczę ci jeszcze raz "nie licz na więcej nie jesteś w moim typie". A jeśli chodzi o prąd to ty siędząc przy świecy to nie możesz narzekać amatorze seksualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazały na co je stać!!! Zabrać kasę i rozwiązać te dziadostwo! Jak ja Was k... nienawidzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazały na co je stać!!! Zabrać kasę i rozwiązać te dziadostwo! Jak ja Was k... nienawidzę!!!
 P****ol się buraku je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...