Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wczoraj ewidentnie im się chciało. A że Piotrcovia wystawiała się na tacy, to żal było nie skorzystać z prezentów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitny znawca taktyki i strategii znowu wypisuje swoje głupoty. Nikt się nigdy przed nikim nie kładzie na boisku, każde zwycięstwo trzeba wyszarpać. Chwała dziewczynom za zaangażowanie i walkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałeś mecz obrońco bez pojęcia? Piotrcovia momentami grała straszliwie głupio. Zwłaszcza na początku. Dlatego żal tego było nie wykorzystać. Tyle napisałem. Chwała dziewczynom, że w końcu im się zechciało pograć. Od kilku spotkań tego brakowało. Oby był to dobry prognostyk na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem, agresorze bez rozumu. Wszyscy grają głupio...Sztuka wygrywania polega właśnie na umiejętności wykorzystania blędów przeciwnika, mundralo!  Znalazł się fizyk - teoretyk. To może sam wejdż i pokaz co potrafisz, ekspercie i wyczynowcu sprzed monitora. No dalej, rusz dupsko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agresorze? Chyba masz coś z głowisią nie tak, bo to ty ciągle na mnie naskakujesz i ujadasz jak nieznośny kundel. W dodatku nie wiem za co :) Czytanie ze zrozumieniem to też nie jest twoja najlepsza strona. Weź trochę wyluzuj, bo ci żyłka strzeli ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja obrońca, to Ty napastnik.  No dalej, rusz dupsko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej strony eot. Nie chce mi karmić trolla, który z jakiegoś powodu szuka zaczepki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymać. A co Ci się jeszcze u dziewczyn nie podoba:uszy, oczy, nogi, włosy, piersi, nosy? Wal hurtem, nie żałuj sobie...Chyba, że na tym znasz się tak samo jak na piłce ręcznej, namiętny krytykancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...