Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli trenerem zostanie Edyta Majdzińska, to mam nadzieję, że dostanie spory kredyt zaufania. W Kobierzycach nie od razu wszystko się tak poukładało. W Lublinie mam mnóstwo młodych zawodniczek, które wymagają jeszcze trochę czasu na wejście na najwyższy poziom. A tą trenerką mają na to szanse. A że dziewczyny to potrafią, to udowodniły nie raz i nie dwa. Póki co oba transfery zdecydowanie na plus. Ciekawe tylko, kto będzie musiał odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mam mnóstwo młodych zawodniczek
Ty masz? I gdzie jest napisane, że ktoś będzie musiał (oprócz trenera) odejść?  Potrafisz czytać nawet to, co nie jest napisane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psina wylazła i szczeka. Kundelku głupi, mks nie ma tyle kasy, żeby utrzymywać nie wiadomo jak wiele zawodniczek. Przyjdą nowe, więc ktoś odejdzie. To jednak za dużo na ten twój ptasi rozumek ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, a jednak zabolało. Bo miało zaboleć. I tak trzymać, i tak ma być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie sam odchodzisz - od rozumu. A dziewczyny zasłużenie wygrały 32:28. No i brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty naprawdę psinko masz pod sufitem nierówno :-) sam w tej pustej głowisi wymyślasz argumenty i z nimi dyskutujesz. Obawiam się, że weterynarz tego nie wyleczy :-) jakie ty masz smutne życie, że tak ci się chce ujadać. Zero argumentów, jedynie żeby coś mi odpisać. Żal mi ciebie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, a jednak zabolało. Bo miało zaboleć. I tak trzymać, i tak ma być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...